Вадим Гладчук про повернення Україні ядерної зброї

May be an image of текст

Новий стройовий крок, річковий парад Дніпром, тисяча музикантів, – у Міноборони обговорюють ідеї до параду на 30-річчя Незалежності України.
Через 2 роки преЗЕденства до Зеленського нарешті дійшло, що День Незалежності нашої України треба відмічати не ватним шансоном:
Але я про інше.
5 грудня 1994 року між Україною, Російською Федерацією, Великою Британією та Сполученими Штатами Америки було підписано так званий Будапештський меморандум, за яким Україну позбавили ядерних боєприпасів та засобів їх доставки, які вона отримала після розпаду СРСР. Станом на 1991 рік, Україна мала третій за розміром ядерний арсенал світу. Держави-учасниці взяли зобов’язання поважати незалежність, суверенітет та існуючі кордони України, утримуватися від будь-яких проявів агресії щодо України, в тому числі і від економічного тиску.
Я вважаю, що після початку російської агресії у 2014 році, окупації Криму та частини Донбасу відновлення ядерного статусу України є нагальною потребою для стримування психопатичних агресивних дій путіна та його спільників. Згадайте російські танки на Донбасі у 2014-2018 роках з написами “На Киев”, “На Львов”:
Нажаль брак патріотизму, освіти або можливо невиліковний “хроничний ватанизм” заважає Зеленському винести на РНБО рішення про повернення Україні статусу ядерної держави.
На запитання, чи не думає він про те, щоб спробувати повернути Україні ядерний статус, Зеленський відповів, що “сьогодні це неправильно робити”.
Робіть репост, якщо ви підтримуєте необхідність прийняття рішення про повернення Україні ядерної зброї та бажаєте побачити на параді до Дня Незалежності у бойових розрахунках ядерні ракети з написами “москва. кремль. путіну (хуйлу)”.
Вадим Гладчук, фейсбук