Вадим Гладчук про відміну червоних дипломів в Україні

May be an image of 3 людини

Диплом з відзнакою (червоний) був завжди великим прагненням, стимулом, старанних студентів, а по закінченню і гордістю.
Повірте, що одержати такий диплом коштувало великих зусиль, і старань.
Я вчився в школі на відмінно і не маю жодної четвірки в атестаті.
Також отримав медичну освіту, закінчивши навчання з червоним дипломом.
Тому був трохи шокований звісткою про те, що зелені гниди відміняють червоні дипломи в Україні.
Але здається я знаю чому і для чого це робиться.
У 2019 році до влади в Україні прийшло організоване злочинне угрупування Зеленського-Коломойського-путіна. Ці пройдисвіти не мають ні знань ні досвіду у державному управлінні. Як приклад, чого вартий злочинний указ Зеленського про “відсторонення від посади судді Конституційного Суду України”?!
Кримінальний кодекс України передбачає кримінальну відповідальність за втручання у діяльність державного діяча (стаття 344) та втручання в діяльність судових органів (стаття 376). Час притягувати узурпатора Зеленського до кримінальної відповідальності? Імпічмент?
П’ятий президент України Порошенко володіє шістьома мовами, а лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко була відмінницею у 75 школі у Дніпрі.
Я думаю, що блазні та гопніки, які зараз прийшли до влади мають якісь Едіпові комлекси та по тупому заздрять більш успішним у навчанні популярним політикам.
З самих джерел психоаналітичної теорії Фройд надавав Едіповому комлексу пріоритет та увагу в утворенні всіх невротичних захворювань. Фіксація на фалістичній стадії розвитку чи відсутність вирішення едіпового комплексу призводить до формування істеричного типу особистості (як у Зеленського?) і відбивається на дорослій поведінці, у конфліктах і сценаріях поведінки з партнерами.
За Фройдом успішне вирішення Едіпового комплексу є ключем для психічного здоров’я людини. Цікаво, що Едипів комплекс у хлопчиків руйнується через кастраційний комплекс.
До речі, на якій підставі наказ МОН вступив в силу з 1.01.2021 року, якщо даний наказ не зареєстрований у Мінюсті? І на офіційному порталі чинний наказ № 525 від 12.05.2015 з редакцією від 09.08.2016 року:
Нагадаю, що Diploma with honours вимагають у багатьох університетах світу для різного роду академічних програм. Також традиційно власники червоних дипломів мали перевагу у працевлаштуванні.
Робіть репост, якщо підтримуєте відставку слуги Януковича- Табачника Шкарлета, який руйнує основні засади освіти в Україні.
Вадим Гладчук, фейсбук