Вадим Гладчук про новорічний виступ Зеленського

Зображення може містити: 1 особа

 

Після перегляду новорічного виступу Зеленського у мене дежавю. Враження, що щось подібне я бачив у 2014 році.
Російські військові під час окупації Криму прикривалися жінками та дітьми.
путін на одній з прес-конференції визнавав, що російські військові прикриватимуться жінками в діях проти українських солдатів: “И пускай попробуют, кто-то, из числа военнослужащих, стрелять в своих людей, за которыми мы будем стоять сзади, не впереди, а сзади. Пускай они попробуют стрелять в женщин и детей. И я посмотрю на тех, кто отдаст такой приказ на Украине…”
І цей сценарій був реалізований у Криму під час захоплення росіянами українських військових частин.
Факти використання жінок, дітей та осіб похилого віку “живим щитом” під час здійснення штурму українських військових частин та інших військових об’єктів кримськими сепаратистами та російськими військовими порушує міжнародне право, зокрема Конвенцію ООН про права дитини, Резолюція Ради Безпеки ООН № 1325, Пекінську декларацію, ухвалену на четвертій Всесвітній конференції зі становища жінок у 1995 році.
Зеленський у своєму відосіку прикрився українськими дітьми, щоб маніпулювати нашою свідомістю. Це тонка психологічна гра на батьківських почуттях виборців.
Мені бридко це бачити.
У брехні та цинізмі політтехнологи “Единой россии”, що працюють на ЗЕ-банду не мають собі рівних:
До речі, як приклад зухвалої брехні, теза про “мир і тишу 158 днів” на окупованому Донбасі, де “ніхто не стріляє” і “немає звісток про смерть” – 56 захисників України загинуло!
До речі, Зеленський, у діда Панаса казки розповідати краще виходило.
P.S.
Кругом неправда і неволя
Народ замучений мовчить.
А на українському престолі
Фігляр кварталівський сидить.
Вадим Гладчук, фейсбук