Гладчук про студенток з університету внутрішніх справ, що танцюють «блатняк» рашистської групи «Воровайки» — «Наколочки».

Ось на цьому відео я побачив стокгольмський синдром у “новій поліції”. Майбутні поліцейські, які повинні ловити крадіїв під злодійську романтику танцюють і співають!
Саме так у Харкові вчать та виховують нове покоління “нової поліції”. Під російський шансон гурту “Воровайки”, рашистки у якому, у пісні “Хохлы” співали “если будет надо, заберем Одессу”, пропагуючи загарбницьку війну росії проти України. Ось цей рашистський відеокліп:
“Нова поліція” дедалі усе більше набирається звичок злочинного світу та корумпованих угрупувань. Кожне не правове судове рішення, розвалена чи сфальсифікована справа – це крок до анархії, безладу і деградації. Поліцейське свавілля – це руйнування української демократичної державності.
Який міністр така і поліція?
Аваков, невже наступний етап виховання у Харківському національному університету внутрішніх справ – урочисте виконання гімну “слава ХУ.ЛУ”?
Робіть репост, якщо ви підтримуєте вимогу про відставку рюкзакова-Авакова та звільнення з лав МВС колишніх беркутів та посіпак Януковича.
Вадим Гладчук, фейсбук