Вадим Гладчук про «політичний тиск» на голову Нацбанку

“Зелені чоловічки” хочуть повної влади і диктатури.
Така заява Якова Смолія — це повідомлення про злочин, передбачений статтею 344 Кримінального кодексу України «Втручання у діяльність державного діяча», тобто незаконний вплив у будь-якій формі на … Голову Національного банку України … з метою перешкодити виконанню ним службових обов’язків або добитися прийняття незаконних рішень.
Коломойський та путін через агентів кремля типу Тимошенко, Дубинський, Медведчука, Бужанського і інших тварин став на крок ближче до знищення України.
Бєня пішов ва-банк, хоче підпорядкувати собі НБУ, бо ще мало награбував мільярдів у Приватбанку і вивів у офшори? Тепер загребущі руки цього мафіозі грабуватимуть державні банки?
Я так розумію, що Смолій “за власним бажанням” звільняє місце для більш слухняного друкувальника гривні? Нас чекає дефолт, інфляція та зростання цін?
Прощавай підтримка МВФ і Заходу, прощавай зближення з ЄС? Йдемо у північний Мордор?
Економіка на дні, кожному десятому українцю не вистачає навіть на їжу, скорочують армію, віддають відвойовану землю на Донбасі, лікарі без захисту і помирають десятками, от і незалежності Нацбанку кінець – подякуймо виборцям зеленського-путіна 🙁
Вадим Гладчук, фейсбук