Гладчук пропонує перегляд фільму-пророцтва «Contagion / Зараження»

Нелох з диктаторськими замашками у своїх відосіках від лампочки радить українським громадянам, які фільми дивитися та які книжки читати.

Моє прізвище Гладчук, а не Зеленський. Мені не #какаяразница, що буде через місяць з моїми рідними, друзями, сусідами.  Мені не байдуже якою мовою розмовляти та з яким штрих-кодом купувати продукти в умовах російської агресії. Мені не однаково, що буде з нашою Україною та моїм українським народом, через цю кляту смертельну пандемію:

#COVID-19 Гладчук: Хочу врятувати мільйон українців від смерті

Я пропоную громадянам почати процес самоосвіти, для усвідомлення тієї небезпеки та випробувань, які несе людству коронавірусна інфекція. Ми мусимо без паніки, самоорганізувавшись, як у часи Революції Гідності, вижити з мінімальними людськими втратами.

Кіно, я думаю, є найдоступнішою та найлегшою формою для пізнання.

Тому сьогодні, любі друзі, українці, я пропоную для вас перегляд фільму «Contagion / Зараження»:

Фільм знятий знаменитим американським режисером Стівеном Соденбергом. На його рахунку такі стрічки, як «Одинадцять друзів Оушена», «Ерін Брокович», «Трафік», «Соляріс».

Ця картина розповідає про найнебезпечніший вірус, який вирвався на волю та з вини якого люди гинуть швидко і у великих кількостях. Соціальний стан людини в такій ситуації не має ніякого значення. ВООЗ та Центр з профілактики та контролю над захворюваннями США з усіх сил намагаються зупинити швидке поширення смертельно небезпечного вірусу.

Гугліть, шукайте торенти.

Бажаю вдумливого перегляду та спробувати заснути до ранку після такого кіно.

Робіть репост, якщо ви залишаєтеся дома та не порушуєте карантин.

Україна переможе!

Вірю. Знаю. Зможемо!

#Язалишаюсявдома #StayHome #coronavirus

 

Вадим Гладчук, фейсбук