Вадим Гладчук : АПАРАТИ ЕКСТРАКОРПОРАЛЬНОЇ МЕМБРАННОЇ ОКСИГЕНАЦІЇ, А НЕ З ШТУЧНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЛЕГЕНЬ

АПАРАТИ ЕКСТРАКОРПОРАЛЬНОЇ МЕМБРАННОЇ ОКСИГЕНАЦІЇ, А НЕ З ШТУЧНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЛЕГЕНЬ

Я вклоняють тим меценатам, які у цей буремний час дають свої великі гроші, щоб врятувати співвітчизників.
Пишуть, що Марина разом з Фонд Порошенка передала апарати штучної вентиляції легень у Київську міську клінічну лікарню швидкої допомоги.
Знаю, що благодійників завжди хвилює ефективність використання їх коштів. Тому рекомендую їх витрачати все ж на апарати для екстракорпоральної мембранної оксигенації.
Досвідчені лікарі у світі говорять, що за коронавірусної пневмонії у хворого «згорають легені». Тому я думаю при лікуванні слід мінімізувати навантаження на вже і так вражені легені. Чому не сприяє традиційний метод штучної вентиляції легень.
Екстракорпоральна мембранна оксигенація (ЕКМО) — це новий сучасний метод, що гарантує постійне підтримання параметрів газообміну (достатнє надходження кисню та видалення вуглекислого газу) з можливістю зниження пікового тиску вдиху, дихального об’єму, частоти дихань, фракції кисню в дихальній суміші.
Екстракорпоральна мембранна оксигенація буквально заміщує функцію легень, на відміну від штучної вентиляції легень, та зменшує або навіть повністю нівелює її негативний вплив на легеневу тканину.
https://eurecamed.com.ua/services/ecmo

Вадим Гладчук, фейсбук