Вадим Гладчук про відсутність серйозних карантинних заходів в Україні

У 20 столітті від грипу, який називали “іспанка” померло більше людей, чим загинуло у боях під час Першої світової війни. Тому мене так дратують коментарі деяких невігласів у фейбуці “цей коронавірус не страшніше грипу”. Вони мені нагадують політично неосвічений лохторат Зеленського у 2019 році, який під впливом російської пропаганди та у стані ейфорії після перегляду зомбосеріалу “Слуга народу” ставив хрестики та галочки навпроти партії гвалтівників, рашистів та корупціонерів.
У 1918–1919 роках (18 місяців) у всьому світі від іспанки померло приблизно близько 100 млн людей або 2,6-5,2% населення Землі. Тим, хто лінується гуглити – ось лінк на Вікіпедію. https://uk.wikipedia.org/…/%D0%86%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D…
На той момент не існувало вакцини від вірусу грипу. Як зараз немає вакцини від вірусу 2019-nCoV.
Внаслідок зараження коронавірусом з початку епідемії станом на 9 лютого 2020 року вже померли 813 людини. Коронавірус викликає тяжку форму вірусної пневмонії, яка стає причиною смерті людини.
Наразі специфічного лікування 2019-nCoV не існує. Але для профілактики та лікування спеціалісти рекомендують приймати препарати, які стимулюють утворення в організмі інтерферонів. Це ЕРГОФЕРОН (ERGOFERON), ЛАВОМАКС (LAVOMAX) чи ЦИКЛОФЕРОН® (CYCLOFERON®). Такі лікарські засоби може призначити вам лише лікар.
Інкубаційний період триває від 2 до 14 днів. За попередньою інформацією вірус може виживати на поверхнях лише протягом декількох годин.
Але головна небезпека для громадського здоров’я у іншому! Міністр охорони здоров’я Китаю Ма Сяовей у коментарі журналістам заявив, що новий коронавірус заразний в інкубаційному період, тобто до появи перших симптомів: https://www.bbc.com/news/world-asia-china-51254523
Україна евакуює своїх громадян з Китаю. 31 січня в “Борисполі” приземлився вже другий літак МАУ з міста Санья: на його борту перебували 257 пасажирів та 15 членів екіпажу. А пасажирам, які повернулися з епіцентру епідемії лише виміряли температуру: https://24tv.ua/…/do_kiyeva_priletiv_drugiy_litak_z_ukrayin…
Відсутність серйозних карантинних заходів мене вразила. Що це злочинна недбалість МОЗ чи байдужість до доль співвітчизників? Говорять, що при формуванні уряду Гончарука посади у ньому передавалися статевим шляхом: https://sprotiv.org/70649
Може тому “дєвочки”-коханки Гончарука у цій ЗЕкоМАНДІ думають лише про великі зарплати, забувши про свої службові обов’язки?
Україна 11 лютого направить спеціальний чартерний рейс Київ-Ухань-Київ, який евакуює українців з китайської провінції Хубей, де поширюється коронавірус 2019-nCoV.
За українцями в Ухань вирушить чартерним рейсом літак із 16 членами екіпажу, серед них 3 медпрацівника, 2 лікаря і 1 медична сестра.
Чи буде обов’язковий 14 чи 20 -денний карантин для всіх цих громадян?
Вимагаю від парламентарів вдосконалити законодавство, зробивши обов’язковими санітарно-карантинні заходи для громадян, що повертаються з територій, вражених інфекційними хворобами, відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я. Це питання національної безпеки та здоров’я української нації.

P.S. Відомо, що люди похилого віку із хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. У категорії ризику перебуває і російський диктатор путін. Тому не виключено, що хуйло помре вже у цьому році. Україні треба бути готовою скористатися очікуваною нестабільністю через зміну влади у росії, щоб швидко повернути окупований Крим та Донбас.

Vadym Gladchuk, facebook