Гладчук про Законопроєкт «Про медіа», — законодавче забезпечення свободи слова чи додаткові важелі державного контролю? Розслідування

 

 

Незважаючи на протести журналістських організацій та заяву ПАРЄ, що “чинне українське законодавство вже передбачає механізми протидії суспільно небезпечній інформації” слуги Кремля у парламенті України ухвалили “швидке” рішення профільного парламентського комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики про підтримку проекту закону “Про медіа” у першому читанні майже без застережень.
https://sprotiv.org/70701
Цей “турборежим” імплементації норм з тоталітарних російських законів потрібен посіпакам Кремля для того, щоб встановити ЗЕ-монополію на поширення суспільно важливої інформації, караючи блогерів та пересічних дописувачів у фейсбуці захмарними штрафами і тюрмою.
16 січня 2014 року подібні закони були вже проголосовані у Верховній Раді за ініціативою Януковича. “Наклеп”, “фейк” та “дезінформація” – українцям знову хочуть засунути кляпа у рота команда самого цинічного та брехливого негідника у президентському кріслі за всю історію України.
Кортежів не буде – брехав!
Тарифи знизять – брехав!
Війну зупинить – брехав!
Ніякого кумівства – брехав!
Продасть автопарк – брехав!
Зменшить та перенесе АП – брехав!
Боротьба з олігархами – брехав!
У нього нема офшорів – брехав!
#Зеленський завжди нам бреше.
Вважаю, що придушення свободи слова є частиною плану “назад до Кремля”, який реалізує зрадник Зеленський та його спільники з проросійської більшості у парламенті. Заткнувши рота критикам тюремними строками, ЗЕрашисти зможуть “дивитися в очі” та лизати дупу своєму куміру путіну з подвійною насолодою.
Зеленському імпічмент!
Волю Україні!

Робіть репост, якщо підтримуєте мою вимогу оголошення імпічменту Зеленському.
Слава Україні!

Vadym Gladchuk, facebook