Вадим Гладчук про ЗЕ-реформу. Коронавірусних мерців в Україні хоронитимуть по-новому

Зеленський запевняє, що “в нас все буде добре”, тоді навіщо ці нові рекомендації МОЗ щодо поховання померлих від коронавірусу?

https://sprotiv.org/70743

Зеленський наприкінці свого виступу набрехав, що він пережив “іспанку” (1918-1919 рр), так йому далеко не 42?

“Ми з вами пережили багато чого. Нас з вами не здолали пташиний, свинячий та іспанський грип. Ми сильні, і в нас все буде добре”.
https://www.youtube.com/watch?v=iBwE-AP6hoY

Зеленський – це гівно, а не президент. Повний дилетант у всіх питаннях державного управління не зміг навіть собі підібрати грамотних та освічених спічрайтерів.

Упродовж 18 місяців наприкінці Першої світової війни від пандемії “іспанки” померло приблизно 50-100 млн людей.

https://uk.wikipedia.org/…/%D0%86%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D…

Вважається, що це була найбільша за смертністю пандемія грипу. Протягом 18 місяців наприкінці Першої світової війни від пандемії померло приблизно 50-100 млн людей, що становило 2,6-5,2% населення планети. Цікаво, що жертвами грипу ставали переважно молоді люди 20-40 років.

Було інфіковано близько 400 млн людей, що становило 20% населення Землі. Таким чином, летальність серед інфікованих приблизно складала 10-25%.

Основними симптомами хвороби були синій колір обличчя, пневмонія, кривавий кашель. На пізніх стадіях захворювання вірус спричинював внутрішню кровотечу, від чого хворий захлинався власною кровʼю.

На заході України епідемія з’явилася вже навесні 1918 року. У Києві у серпні 1918 року газети ще не згадували про таємничу хворобу, яка вбиває людей.

Але вже 30 вересня у газеті «Кієвлянін» написали, що «іспанкою» захворіло 1262 людини, а померло – 201.

Епідемія прийшла до Києва лише восени 1918 року, бо відбувалася міграція людей разом з німецькою армією. Зараз важко підрахувати, скільки людей у Києві захворіли на іспанку. Деякі підрахунки нагадують скоріше міфологію, ніж щось об’єктивне.

У ЗМІ та в мережах можна зустріти інформацію, що на іспанку захворіли 500-700 тисяч мешканців Києва. В такому випадку можна казати, що хворіло майже все населення міста.

Я рекомендую Зеленському звільнити займану посаду, разом з Сивохо та іншими ватниками. Цим “новим” кремлівським кадрам з шапіто, які нібито “служать народу” пора негайно їхати у Ростов до папіка, за якого колись вони дуже любили агітували на своїх концертах “95-кварталу”.

Україна – не 95-квартал!
Зеленському – імпічмент!

Vadym Gladchuk, facebook