Вадим Гладчук : «Надзвичайний стан від Зеленського – це життя без фейсбука?»

Надзвичайний стан від Зеленського – це життя без фейсбука?

Крім епідемії коронавірусу в Україні існує загроза узурпації влади психопатами.
В американській психологічній літературі психопатія чи соціопатія характеризується схильністю людини обманювати, красти, чинити шкоду та іншим чином маніпулювати людьми, нехтувати законами, суспільними правилами та моральними нормами. Психопати не мають відчуття винуватості та совісті. Така поведінка є центральною ознакою антисоціального розладу особистості (дисоціального розладу особистості).
https://uk.wikipedia.org/…/%D0%9F%D1%81%D0%B8%D1%85%D0%BE%D…

Мене шокували вологі мрії аваківця Ivan Varchenko (радник міністра МВС), який заявив, що “демократія – це нездатність приймати відповідальні, непопулярні але ефективні рішення”.
https://www.facebook.com/photo.php…

Більше того цей чувак, який схоже хворий дисоціальним розладом особистості, стверджує, що “права людини – це войовниче невігластво тисяч окремих громадян”.

Водночас Кабмін хоче дозволити президенту Зеленському одноособово запроваджувати надзвичайний стан. Так вже й до африканських диктаторів, на зразок Іді Аміна чи Роберта Мугабе, недалеко.

Зеленському мало тієї майже абсолютної влади, яку він має. Нагадаю, що він президент, який має свою більшість у парламенті та уряд сформований фракцією “Слуга народу”. Такої повноти державної влади не мав жодний його попередник.

Цей екс-блазень з диктаторськими нахилами у своїх відосіках вже вказує українцям, які книги читати та які фільми дивитися. Замість того, щоб сказати, де розташовані пункти видачі для громадян одноразових рукавичок та окулярів, захисних масок та респіраторів класом не нижче N95 або FFP2. Де можна без перешкод пройти тест на коронавірус в Україні? Та назвати адреси лікарень, де є апарати для екстракорпоральної мембранної оксигенації, вони необхідні для інтенсивної меддопомоги важко хворим.

Більшість тих протиепідемічних заходів, які анонсував Іван Варченко можна провести, не вводячи режим надзвичайного стану та не обмежуючи права людини, не проводячи примусове відчуження або вилучення майна у юридичних і фізичних осіб, без введення особливих правил користування зв’язком та передачі інформації через комп’ютерні мережі (ст.18 Закону України “Про правовий режим надзвичайного стану”: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1550-14 ). Без “порушення у порядку, визначеному Конституцією і законами України, питання про заборону діяльності політичних партій, громадських організацій в інтересах національної безпеки та громадського порядку, охорони здоров’я населення або захисту прав і свобод інших людей”.

Раду на карантин!
Зеленського у Ростов!

Робіть репост, якщо підтримуєте вимогу оголошення імпічменту зраднику Зеленському.

Слава Україні!

Вадим Гладчук facebook