Про перші 100 днів зеленского-коломойського-путіна в Україні

Стрічка у фейбуці рясніє відгуками друзів про перші сто 100 днів преЗЕдентства Зеленского.
Вирішив додати своїх оціночних суджень, віднедавна заборонених українцям на адресу депутатів заявою правлячої партії Слуга народу.
https://sprotiv.org/70289

Почну з блюзнірських обіцянок про відмову від кортежів, які у цього професійного брехуна стали довшими, чим у Януковича. Відео за посиланням:
https://web.facebook.com/104637639610681/videos/326350481375829/

Перед виборами кандидат критикує Порошенка за «кума чи армійського друга», а після інавгурації призначає чи не всіх своїх друзів з «95 кварталу» на керівні посади та включає у партійні списки своєї партії.
https://web.facebook.com/104637639610681/videos/3004840406222619/
Чому #зеленский українцям завжди обіцяє одне, а робить протилежне?

Кілька разів я наводив статистику з сайту-лічильника порушень Зеленским законів та Конституції України.
https://ze.live/archive/
Станом на сьогодні таких проявів авторитаризму зафіксовано 31.

Для мене вражаючою стала невідповідність реальним вчинкам заява Зеленского у День Конституції України, у якій від запевняв, що для нього улюбленою є стаття 3 — про найвищу цінність людського життя у нашій державі:
https://web.facebook.com/zelenskiy95/videos/2278631205720576

Але його злочинний наказ «просто перестать стрелять» привів до збільшення втрат серед захисників України, які приховуються від суспільства. Нам і міжнародній спільноті з офісу преЗЕдента брешуть про перемір’я, а насправді ми маємо щонайменше 10 вбитих українських бійців російськими окупантами з часу його початку (це за офіційними даними, у які, наприклад, не включають не одразу померлих від важких поранень)
Не стріляти у відповідь на замахи на вбивства наших військових, коли рашисти впритул наближуються до шанців і безкарно їх розстрілюють з гранатометів, вважаю найбільшим злочином Зеленского.
https://sprotiv.org/70250

Найкраще у перші сто днів Зеленского став жити в нашій країні громадянин Ізраїлю Коломойський. З перемогою Зеленського компанії, пов’язані з Коломойським, почали вигравати багатомільйонні тендери. Його компанія вже виграла «жирний» конкурс: ТОВ «Оіл-Трейд 2018» доправить «Укрзалізниці» дизпаливо на півмільярда гривень. «Укртатнафта» повернулася на тендери Міноборони – вже подала заявку щодо великої партії палива. Тобто протягом 100 днів президента Зеленського на ринок палива активно повертається серйозний гравець, який намагається встановити монополію. Ще однією схемою заробітку для олігархів є поставки вугілля на держпідприємство «Центренерго». На початку серпня пов’язана з групою «Приват» авіакомпанія «Роза вітрів» виграє тендер на перевезення високопосадовців. Але найбільш резонансним у сфері авіаперевезень було скандальне рішення Баришівського райсуду про призупинення ліцензії SkyUp Airlines. ЗМІ з’ясували, що за цим рішенням могла стояти людина Коломойського, якому вигідно усувати конкурентів МАУ (Міжнародних авіаліній України). Інші суди після зміни влади також активно ухвалили рішення на користь Коломойського. Так, Печерський райсуд зняв арешт на 415 об’єктів нерухомості компанії «Приватофіс», які були заарештовані в 2017 році після націоналізації «Приватбанку». Компанія Коломойського навіть добилася через суд виплати від Південного ГЗК Ріната Ахметова 1,3 мільярда гривень. Після двох років відсутності в Україні олігарх поки що не програв жодного важливого суду. Але найголовніше тепер для Коломойського призначити своїх людей на потрібні посади в Кабміні та Верховній Раді.

Ката українців путіна Зеленский встиг двічі вшанувати телефонною розмовою та відмовою від військового параду на День Незалежності України.
Натомість Зеленский з Бадоєвим спромоглися 24 серпня спотворити Гімн нашої держави, вирізавши другий куплет:
https://gladchuk.info/1647

А скажені пси Авакова розбили голову ветерану війни за незалежність України під час його виконання (фото нагорі):
https://sprotiv.org/70303

Наведені више лише деякі «досягнення Зеленского» — це квіточки. Найгірше чекає українців та Україну попереду.

Зебені вже аносували застосування російської політтехнології «бєшений принтер» — так антипутіністи у РФ називають щоденне масове ухвалення законопроєктів Держдумою. У Раді зебені хочуть побити рекорд путіноїдів у перший день роботи парламенту, ухваливши 60 законопроектів!

У Зеленского і кума путіна Медведчука у Верховній Раді 9 скликання вимальовується конституційна більшіть, і зебені вже анонсували 465 мутних зміни до Конституції України, які, ймовірно перетворять нашу державу на Малоросію — сателита РФ.

Єдиним променем надії у темряві тоталітаризму та зради, які охоплюють нашу Україну, для мене стала несподівано висока громадянська активність українського народу, десятки тисяч найкращих представників якого взяли участь у Марші захисників України 24 серпня 2019 року.

Вадим Гладчук, фейсбукsprotiv.org