Вадим Гладчук щодо диктаторського законопроєкту Бородянського про дезінформацію

За цим диктаторським законом тоталітарний режим Зеленського буде саджати у тюрму кожного українця, який критикує цю владу путінських посіпак у фейбуці чи твітері.

“Запровадження поняття «поширювач інформації», під яке потрапляють звичайні громадяни (фактично, ті користувачі соцмереж, які роблять свої дописи відкритими для всіх). Покладення на громадян надмірної відповідальності, вимога їхньої повної публічної ідентифікації, що суперечить міжнародному та національному законодавству та становить суттєву загрозу свободі слова”, – це цитата з заяви журналістів та медійників щодо диктаторського законопроєкту Бородянського про дезінформацію.

https://sprotiv.org/70639

Законопроєкт порушує самі принципи існування України як правової держави, що поділяє європейські цінності і прагне побудувати повноцінне демократичне суспільство.

Бородянський керував “Московским комсомольцем” і медіа-ресурсами російського Альфа-банку, то мені стає зрозумілим, чому нам російська резидентура хоче нав’язати закон, дуже схожий на аналогічний закон у путінській РФії.

Раніше намагання впровадити політичну цензуру в України та кримінальне покарання за репост у фейсбуці “мАсковським комсомолем” Бородянським вже отримало оцінку ОБСЄ.

https://sprotiv.org/70634

Організація з безпеки і співробітництва в Європі наголошує, що “чинне українське законодавство вже передбачає механізми протидії суспільно небезпечній інформації…”.

Рекомендую подивитися відео цієї прес-конференції: ”

Штрафи, в’язниця і поділ ЗМІ”:

https://www.youtube.com/watch?v=mQB7UTC1fGs

Свобода ЗМІ – критично важлива для України. У нас і так монополія на владу у однієї партії як за часів СРСР. У Раді більшість – Слуги народу. Уряд – Слуги народу. ПреЗЕдент – Слуга народу.

У випадку з законопроектом про дезінформацію від Бородянського я вимушений погодитися з Коломойським. Бородянський – “покидьок”.

Я вимагаю відставки міністра Бородянського, який знищує свободу слова в Україні.

Ні політичній цензурі!

Волю Україні!