Гладчук назвав ганьбою репчик “будьмо гей”

Яка ганьба!

Це мені нагадало шлягер Зеленского 2014 року.

Там теж “будьмо гей” було.
Ось ганебне відео:
https://www.facebook.com/104637639610681/videos/806773396359044/

Це часом не майбутня вдупутатка Слуги народі співає?

Яка ганьба! Це мені нагадало шлягер Зеленского 2014 року.Там теж "будьмо гей" було. Ось ганебне…

Posted by Vadym Gladchuk on Saturday, August 24, 2019

Гімн складається с куплету і приспіву(це важливо).

– Те, що почалося далі, називається попурі. Музикальна композиція на популярну тему, яка зазвичай є елементом шоу. Вступили трубадури з барабанщиками, трошки походили, як навчив Бадоєв, за ними перший куплет знову почала співати дівчинка. Ок. Оркестр ЗНОВУ проспівав Гімн.

– ПреЗедент звично вхопився за серце, побачивши купу старих піаніно, помальованих кісточкою в національні кольори. Ок, тепер їх тільки на смітник. Композитор Скорик зображає гру Гімна на цій довбешці, з ним ще 17 рандомних статистів Камера оператора ловить хлопчика, якій завтикав.

– Далі починається йобаний хоррор. Гімн обривається і вискакує дівка з тарілкою на голові і потоком безсвідомого. Але її ніхто не ловить, значить, так треба ПреЗедент помітно пожвавів, почав махати гривою і висовувати язика. Всі в ахує, текст ніхто не слухає, але це точно не Гімн.

– Далі ще більш незрозуміле. Починається рок-композиція, з Тіною Кароль, яка в шикарному платті, СИДЯЧИ!, на даху, виконує ТРЕТІЙ! куплет Гімну старої редакції!! СТОП, Алан Бадоєв, якщо вже ви згадали про старий текст, то де ДРУГИЙ куплет? Його ж не було! Чому? Відповідь у тексті:

-Ось він, такий незручний куплет, який не можна виконувати малороським блазням: Станем, браття, в бій кривавий від Сяну до Дону, В ріднім краю панувати не дамо нікому; Чорне море ще всміхнеться, дід Дніпро зрадіє, Ще у нашій Україні доленька наспіє.

Тепер зрозуміло, панове, чому цей куплет замінили на репчік? Відповідь очевидна навіть для зебілів. Білий колір капітуляції, і ніяких спогадів про боротьбу за територіальну цілістність, щоб не дай Боже в Кремлі чогось не подумали. Міняємо бій кровавий на балаган. Фініш.