Гладчук заявив про свій намір балотуватися на позачергових виборах президента України

Замість Зеленского, – про свій намір балотуватися на позачергових виборах президента України заявив на виборчій дільниці Вадим Гладчук, редактор часопису sprotiv.org, кандидат у народні депутати по 223 округу (Київ, Шевченківський район) у виборчій програмі якого є головною теза “путін-хуйло”:

У Вадима Гладчука немає жодних сумнівів у тому, що Владимир Зеленский не зможе завершити своє президентство без Майдану-3.

Підставою для песимізму редактора Спротиву щодо преЗЕденства колишнього блазня стало зухвале порушення 28 разів законів та Конституції України Зеленським за останні 2 місяці, обман виборців щодо, наприклад, кортежів, призначення кумів-сватів на посади, позбавлення указом пільг військових, проросійська політика слуги Коломойського, тощо.
https://ze.live/

Щодо 2.5 млн грн на заставу кандидата у президенти, Гладчук пропонує вже зараз всім постраждалим від свавілля зе-диктатури почати збирати кошти йому на вибори. Гладчук чекає пропозицій від найбільшого інвестора України ПАТ АрселорМіттал Кривий Ріг, “чорта” Ярослава Годунка, навіть готовий взяти пожертву айфонами від зганьблених диктатором митників.

P.S. На відміну від попередника-юриста (!) Зеленского, який 21 квітня 2019 року порушив таємницю голосування, продемонструвавши заповнений бюлетень, його наступник – Гладчук сфотографувався 21 липня на виборчій дільниці з пустими незаповненими бюлетенями, а лише потім пішов у кабінку для таємного голосування ставити позначку за себе та за партію Європейська солідарність.

Замість Зеленского, – про свій намір балотуватися на позачергових виборах президента України заявив на виборчій дільниці…

Posted by Марцинюк Анастасія on Sunday, July 21, 2019