Гладчук закликає Авакова не зловживати владою та не залякувати тих, хто критикує Зеленского та лобістів інтересів Коломойського

Back to USSR?

 

В першому радянському Кримінальному кодексі 1922 року в розділі «контрреволюційні злочини» містилося кілька статей, пов’язаних з поширенням небажаної інформації:

Стаття 69 — антирадянська агітація і пропаганда;
Стаття 70 — пропаганда і агітація для допомоги міжнародній буржуазії;
Стаття 72 — виготовлення, зберігання та розповсюдження літератури контрреволюційного змісту;
Стаття 73 — вигадки і розповсюдження з контрреволюційною метою неправдивих чуток або неперевірених даних, які можуть викликати паніку або недовіру до влади та дискредитацію її.
Ці статті визначали різні покарання, в тому числі — ув’язнення терміном до 7 років. Подібні статті містились також в Карних кодексах союзних республік СРСР.
 
В сучасному Кримінальному кодексі України таких статей немає. Але винахідники з Нацполіції Авакова вирішили засудити антизеленских елементів за статтею 157 перешкоджання здійсненню виборчого права та 296 – це хуліганство.
Головне ж, що “Антиагітаційна продукція вилучена. Особи фігурантів встановлені. Наразі вони дають покази»,- зазначив керівник поліції в Київській області Андрій Нєбитов.
 
Поліція відкрила кримінальне провадження за викривальну інформацію про кандидата від “Слуга народу” Дубінського, який казав, що “Слава Україні!” – нацистське ґасло
https://sprotiv.org/70121
 

Редактор часопису sprotiv.org, кандидат у народні депутати по 223 округу (Київ, Шевченківський район) Вадим Гладчук у виборчій програмі якого є головною теза “путін-хуйло” закликає міністра МВС Авакова не зловживати владою та не залякувати тих, хто критикує Зеленского та лобістів інтересів Коломойського. “Громадяни України мають право вільно і всебічно обговорювати політичні, ділові та особисті якості кандидатів у народні депутати”, – наголошує Гладчук.

В першому радянському Кримінальному кодексі 1922 року в розділі «контрреволюційні злочини» містилося кілька статей, пов'…

Posted by Марцинюк Анастасія on Wednesday, July 17, 2019