Гладчук: сьогодні Зеленский відміняє парад, а завтра і саму Незалежність?


#Зеленский у 2017 році знімався у російських кіносеріалах, тому певно ніколи не був на військовому параді на День Незалежності України, відтак не розуміє його значення для українців?
У 2017 році розмір надходжень «Грин Филмс», кінцевим бенефіціаром якої був вказан Володимир Зеленський, зріс до майже 180 мільйонів. Серед них від оренди, роялті, ліцензійних платежів – близько 143 мільйонів рублів.
https://www.radiosvoboda.org/a/news-schemes-zelenskiy-kinobiznes-u-rosiyi/29714157.html


Редактор часопису sprotiv.org, кандидат у народні депутати по 223 округу (Київ, Шевченківський район) Вадим Гладчук у виборчій програмі якого є головною теза “путін-хуйло” пригадує, що у минулому 2018 році на параді, яблуку було ніде впасти, всі військові та цивільні раділи і дуже багато атошніков спілкувалися один з одним.


24 серпня 2017-го вранці на своєму скутері Анатолій Фатєєв приїхав з Броварів на парад в Києві. Там і зробили це фото.
Коли почалася війна 50-річний будівельник вирішив піти на фронт добровольцем. Не відразу йому вдалося потрапити на фронт, адже його вже зняли з військового обліку. Але він домігся свого і став командиром саперного взводу 20-го мотопіхотного батальйону 93-ї бригади. А в червні 2015 го підірвався на міні під Мар’їнкою.
24 серпня Анатолій прийшов на парад, потім взяв участь в “Ході нескорених”, вшанувавши пам’ять наших військових.

Згадайте, просить Гладчук, промови зебень: треба “просто перестати стріляти” і “мир за всяку ціну”.
Навіщо Зеленскому та його посіпакам демонструвати світу та нашій країні нову українську армію? А головне – ніяких тепер “Слава Україні”! Це ж “нацистське гасло” для кандидата у депутати по 94 виборчому округу від “Слуги народу Олександра Дубинського.
https://www.facebook.com/104637639610681/videos/475272866365605/

Відмова від параду на День Незалежності – це початок руйнування того, що 28 років будували українці на своїй Богом даній землі, вважає Вадим Гладчук.

Сьогодні зебені відміняють парад, а завтра і саму Незалежність?
 
Читайте також:
Гладчук називає зрадою відмову Зеленского від параду на День Незалежності

https://sprotiv.org/70073