Гладчук називає Зеленского ватним кінобаригой через серіал “Свати”

#Зеленский – ватний кінобарига, згадайте як за нього агітували сєпари Губарєв та Пореченков на виборах, він російських солдат на Донбасі називає повстанцями та бунтарями, – вважає Вадим Гладчук, редактор часопису sprotiv.org, кандидат у народні депутати по 223 округу (Київ, Шевченківський район) у виборчій програмі якого є головною теза “путін-хуйло”

“Свати” – це частина пропаганди російського міра – тому марно сподіватися на позитивний відгук преЗЕдента на заклик Держкіно недопустити показу цього серіалу, – вважає #Гладчук.
https://sprotiv.org/70055

Гладчука обурює, що Центрвиборчком реєструє кандидатами громадян Росії, наприклад, зареєстровано російського (!) громадянина Михайла Соколова кандидатом у народні депутати України від партії “Слуга народу”.
Гладчука обурює той факт, що у народні депутати балотується кум президента-країни агресора, солдати якого вбили тисячі громадян України. З 17 березня 2014 року США ввели санкції проти Віктора Медведчука, які діють і понині. А в Україні він йде до парламенту.

Номер 22 у списку партії “Слуга народу” є кумом родини ватників Медведчуків.
https://sprotiv.org/70050

Гладчук закликає громадян України записуватися у спостерігачі на вибори, щоб не дати знову фальшувати результати голосування.

Як це робилося на виборах президента видно на цьому відео:
https://www.facebook.com/104637639610681/videos/2307948142865298/

 

 

#Зеленский – ватний кінобарига, згадайте як за нього агітували сєпари Губарєв та Пореченков на виборах, він російських…

Posted by Марцинюк Анастасія on Saturday, July 6, 2019