Гладчук називає окупацію реєстрацію російських громадян кандидатами у народні депутати України

Чому лише рашистський геббельс Анатолій Шарій та кат Майдану Андрій Клюєв? – запитує у СБУ, МВС та Держприкордонслужби редактор часопису sprotiv.org, кандидат у народні депутати по 223 округу (Київ, Шевченківський район) у виборчій програмі якого є головною теза “путін-хуйло” Вадим Гладчук.

Чому СБУ, МВС та Держприкордонслужба забули про, наприклад, Саакашвілі, Оніщенко та Кузьміна, та не дали відповідей ЦВК щодо часу їх перебування в Україні?

Чому закон не один для всіх?

Чому Центрвиборчком реєструє кандидатами громадян Росії, наприклад, зареєстровано російського (!) громадянина Михайла Соколова кандидатом у народні депутати України від партії “Слуга народу”?!

Це російський сценарій делегування в українську владу своїх громадян?

Тоді це
#окупація, а не #вибори!

Вадим Гладчук вважає зумисним саботаж Службою безпеки України, Державною прикордонною службою України та МВС, які не дають вчасно до ЦВК відповіді на звернення щодо часу перебування в Україні корупціонерів, сєпарів чи рашистів, які вели підривну діяльність проти нашої держави.

Гладчук нагадує, що саме президент
#Зеленский несе відповідальність за роботу Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, тому що він призначає туди керівників, а у випадку з Аваковим з МВС – це його політичний спільник.

#Гладчук
закликає СБУ, МВС, Генпрокуратуру, ДБР та Держприкордонслужбу на виконання закону “Про вибори народних депутатів” надати Центрвиборчкому всю наявну інформацію щодо часу перебування в Україні кожного з зареєстрованих кандидатів у народні депутати та данні щодо подвійного (потрійного) громадянства балотувальників.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2387841951495571&set=a.1654137378199369&type=3&theater