Гладчук пропонує подвоїти термін позбавлення волі за статеві злочини проти дітей та вважає нейприйнятною хімічну кастрацію

Редактор часопису sprotiv.org, кандидат у народні депутати по 223 округу (Київ, Шевченківський район) Вадим Гладчук пропонує подвоїти термін позбавлення волі за статеві злочини проти дітей та зробити відкритим для директорів дитячих садків та шкіл реєстр злочинців, засуджених за статеві злочини, що сприятиме недопущенню у дитячі та шкільні заклади осіб із судимістю за сексуальне насильство над дітьми.

Водночас він вважає нейприйнятною хімічну кастрацію.
https://www.pravda.com.ua/news/2019/07/3/7219938/

При застосуванні хімічної кастрації, на період дії препарату, у даної особи спостерігаються аналогічні побічні ефекти, як і при хірургічній кастрації осіб, а також характерні побічні ефекти цих препаратів, які застосовуються для хімічної кастрації, зокрема остеопороз, гіперглікемія, депресія з наступним розвитком агресивності, ожиріння, підвищений ризик тромбозів, схильність до розвитку ішемічної хвороби серця.

Вадим Гладчук наголошує, що згідно логіки законодавця про кастрацію треба пропонувати за кнопкодавство у Верховній Раді карати відсіканням пальців?

А потім ввести в Україні закони шаріату?

У більшості демократичних країн нема такого покарання як членовредітельство.

У 1953 році відомий британський учений-математик Алан Тюрінг згідно тодішнього британського закону про непристойну поведінку, був звинувачений у гомосексуалізмі. Як альтернатива тюремному ув’язненню, йому запропоновано проводити ін’єкції естрогену. Унаслідок цього в Тюрінга різко погіршився стан здоров’я, у нього з’явилися гінекомастія та ожиріння, він майже не міг рухатися та впав у депресію. У результаті цього він помер у 1954 році, за офіційною версією — від самогубства.

Редактор часопису sprotiv.org, кандидат у народні депутати по 223 округу (Київ, Шевченківський район) Вадим Гладчук…

Posted by Марцинюк Анастасія on Wednesday, July 3, 2019