Гладчук просить СБУ перевірити рух коштів на рахунках нардепа Володимира Ар’єва на предмет наявності російських рублів

Україна – це Європа, так вважає Вадим Гладчук, називаючи дуже важливою заяву від 27 червня 2019 року зеполітика Дмитра Разумкова про те, що Україна лишиться у ПАРЄ.

Разумков з партії зебень розкритикував депутатів за намагання відвернути Україну від Європи, через вихід з ПАРЄ


Дві доби знадобилося зекоманді, щоб відреагувати на проросійську провокацію, метою якої є послаблення впливу України у Європі та світі.
Редактор часопису sprotiv.org та кандидат у народні депутати по 223 округу (Київ, Шевченківський район) Вадим Гладчук 25 червня назвав диверсією проти інтересів України рішення української делегації у ПАРЄ, озвучене нардепом Володимиром Ар’євим:
“1) припинити участь в роботі сесії ПАРЄ, крім питань, пов’язаних з позбавленням повноважень російської делегації;
2) делегація звертається до Верховної Ради з необхідністю терміново розглянути питання зупинення участі України в ПАРЄ у подальшому;
3) делегація звертається до президента і МЗС негайно виробити чітку позицію щодо подальшої участі України в органах Ради Європи”.
Цей вчинок нагадав Гладчуку анекдотичну ситуацію: “Образилися на кондуктора, вийшли з автобуса і йдемо пішки”.
Гладчук хвилюється тим, що якщо Україна вийде з ПАРЄ, то всі українці можуть залишитися в подальшому без можливості оскаржити беззаконня української влади в ЄСПЛ.
Гладчук вважає неприпустимим рішення народних депутатів “звернутися до Верховної Ради з необхідністю терміново розглянути питання зупинення участі України в ПАРЄ у подальшому”.
Під час Революції Гідності Небесна Сотня віддала свої життя за європейський вибір українського народу, тому будь-які спроби відвернути Україну від Європейських структур під приводом образ на колегіальні рішення європейських парламентських інституцій, є зрадою та спробою кинути державу в обійми Москви, – вважає Вадим Гладчук.
Вадим Гладчук просить СБУ перевірити рух коштів на рахунках народного депутата Володимира Ар’єва н