Гладчук звинувачує ЦВК у достроковій інтеграції у руський мір

Поруч з округом 223 у Шевченкіському районі Києва, де я балотуюся, у 222 – обирається сєпар з Грузії?
Центральна виборча комісія почала дострокову інтеграцію у руський мір, де факто визнавши окуповану російськими військами Абхазію.
ЦВК зареєструвала самовисуванцем кандидата у народні депутати по одномандатному виборчому округу №222 Вахтангі Убірію, який у своїх даних вказав, що народився в державі Абхазія.
https://sprotiv.org/69936
Це збіглося у часі з масовими протестами волелюбних грузинів за свою незалежність від росії та проти російської окупації Абхазії та Південної Осетії (до речі, я 22 червня 2019 року підтримав стрічкою “Stop russia” грузинський народ у їх боротьбі з путіним-хуйлом та пропоную всім мене підтримати).
Коли у представника ЦВК журналісти запитали як стало можливим таке рішення, то він відповів, що комісія публікує лише ту інформацію, яку подає кандидат і не має права її коригувати.
Але це не правда!
ЦВК забороняла мені писати у виборчій програмі «путін хуйло».
Ось аудіо розмови:
https://sprotiv.org/video/cvk_2019-06-05.mp3
Я подав заяву до Центрвиборчкому, у якій обгронтував своє право на тезу моєї виборчої програми «путін — хуйло», яка серед філологів розглядається як мем та сленговий неологізм і обсценізм в українській мові:
https://sprotiv.org/69824
Відповідно ЦВК мала можливість, але певно не мала бажання вказати кандидату Вахтангу Убірії виправити місце народження.
Чому це ЦВК не зробила?
Невже це така інтеграція у руцький мір?
путін-хуйло не можна, а Абхазія – будь-ласка?!
Мене хвилює такий вибірковий підхід до кандидатів, які за законом мають рівні виборчі права.
Мене обурює що Центральна виборча комісія – Central Election Commission of Ukraine визнає незалежність Абхазії!
Пропоную ЦВК звернутися до кандидата з заявою, а до Верховного суду з скаргою та наполягати на “виправленні недоліків” в автобіографії Вахтанга Убірія.
Також до Верховного суду можуть звернутися інші кандидати та виборці 222 виборчого округу з скаргами на неправдиві відомості в автобіографії сєпара (?) з Грузії.

Поруч з округом 223 у Шевченкіському районі Києва, де я балотуюся, у 222 – обирається сєпар з Грузії?Центральна виборча…

Posted by Vadym Gladchuk on Saturday, June 22, 2019