Гладчук: Я дам 24 години #ЦВК

cvk2019-1

Я дам 24 години #ЦВК на приведення у відповідність своїх постанов до очікуваних суспільством рішень Конституційного Суду України та Верховного суду щодо легітимності указу зеленского про розпуск парламенту та призначення позачергових виборів. У разі саботажу рішень Конституційного Суду України та Верховного суду звернуся з відповідними заявами про кримінальні правопорушення до правоохоронних органів.

Впевнений, не варто слухати посадовцям провокаційні поради однієї ветеранки Качанівської колонії.

Думати, я впевнений, #Сліпачук треба передусім про 364 статтю Кримінального кодексу України: Зловживання владою або службовим становищем, а рішення Конституційного Суду України та Верховного треба безсумнівно виконувати:

https://www.pravda.com.ua/news/2019/06/18/7218464/

Це передбачено статтею 152 Конституції України:

“Закони та інші акти за рішенням Конституційного Суду України визнаються неконституційними повністю чи в окремій частині, якщо вони не відповідають Конституції України або якщо була порушена встановлена Конституцією України процедура їх розгляду, ухвалення або набрання ними чинності.

Закони, інші акти або їх окремі положення, що визнані неконституційними, втрачають чинність з дня ухвалення Конституційним Судом України рішення про їх неконституційність, якщо інше не встановлено самим рішенням, але не раніше дня його ухвалення.

Матеріальна чи моральна шкода, завдана фізичним або юридичним особам актами і діями, що визнані неконституційними, відшкодовується державою у встановленому законом порядку”.

Зараз Верховний суд розглядає мій позов щодо визнання протиправним та нечинним указу зеленского про розпуск парламенту та призначення позачергових виборів:

http://reyestr.court.gov.ua/Review/82308695…

3 червня 2019 року я подав до Великої Палати Верховного Суду Апеляційну скаргу на ухвалу Верховного Суду про відмову у відкритті провадження за моїм позовом до президента Зеленського про визнання протиправним і нечинним указу про розпуск парламенту.

Повний текст апеляційної скарги за цим посиланням:

https://sprotiv.org/69808

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2258753280867968&set=a.103106309766020&type=3&theater