Гладчук нагадав зеленскому про Vae victis

vae-victis1

Vae victis — латинський вислів, який дослівно означає «горе переможеним».
Римський історик Тіт Лівій в «Історії Риму від заснування міста» (V, 48) приписує ці слова Бренну, ватажку сеннонських галлів, які в 390 (чи, більш імовірно, в 386) році до н. е. завдали поразки римлянам і окупували все місто за винятком Капітолійського пагорба, який був врятований завдяки попередженню знаменитих гусей і на якому римляни зуміли закріпитися. Бренн взяв пагорб в облогу, і врешті-решт римляни запропонували сплатити йому викуп за те, щоб галли покинули місто. Бренн зажадав від римлян золота вагою 327 кг в перерахунку на сучасні одиниці; римляни були змушені погодитися.
Лівій пише, що галли принесли терези та гирі, а римляни винесли золото. Однак під час важення римляни помітили, що гирі фальшиві (важчі ніж треба), і указали на це Бреннові. У відповідь Бренн кинув на чашу з гирями свій меч, зробивши підсумок ще більш несправедливим, і вигукнув «Vae victis!», маючи на увазі, що умови капітуляції визначає переможець по праву сильнішого.
Чому #зеленский скавчить, як цуценя та просить психопата путіна зайвий раз не “нагадувати про можливість ескалації вашої агресії”, просячи “найкращий фон для відновлення переговорів у Мінську”?
https://www.pravda.com.ua/news/2019/06/5/7217165/
“Нада проста пиристать стрилять”, – у 2014 році Турчинов теж сподівався домовитися з агресором, коли захоплювали Крим.
Росія завжди поважає тільки силу. Це зрозумів Порошенко, який почав відбудову ЗСУ, випросив Джавелини у США, відновив за власний кошт протиракетний щит над Києвом та заснував міжнародну антипутінську коаліцію.
З 1948 року народ Ізраїлю веде війну за свою державу, спитай про це у Коломойського, зеленский. Евреї не здаються, чому ти думаєш, що українці мають скласти зброю проти російських окупантів?
Якщо просто перестати стріляти у відповідь і здатися, то жертв буде в десятки тисяч разів більше, зеленский!

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2236266053116691&set=a.103106309766020&type=3&theater