Гладчука розбанили у #facebook за 6 годин після звернення

facebook-blocked13

Справливість є.
Я завжди борюся за неї.
10 годин тому я дізнався, що мене заблоковано на 7 діб адміністрацією #facebook за заклик прийти на марш за звільнення заручників Кремля, який відбудеться сьогодні о 12.00 1 червня 2019 року (Київ, пам’ятник Тараса Шевченка).
До того свого допису я додав посилання на новину https://sprotiv.org/68683від 25-06-2018, де голова СБУ Василь Грицак розповідав, що задокументовано багато фактів, коли катування військовополонених відбувалися на територіях РФ під керівництвом ФСБ. У новині були використані документальні архівні фото катувань захисників України громадянином Росії Олексієм Мільчаковим з Санкт-Петербургу. Цей нелюд воював проти України на Донбасі та очолював терористичний загін “Русіч”
Ця суспільна важлива інформація викликала обурення у російських ботів з Ольгіно, які мають україномовні фейкові сторінки з безліччю картинок, там де мають бути особисті фото. Коментарі нагадували срач і були зроблені наче під копірку. Писали, що моє повідомлення обурило їх дітей які разом з ними читають їх стрічку у фейсбуці у смартфоні.
Десь за 10 хв після цього мене було заблоковано за звинуваченням порушення правил #фейсбук:
“Наші стандарти щодо мови ворожнечі
Мовою ворожнечі ми називаємо випади проти інших людей, які ґрунтуються на таких ознаках:
• Раса, етнічне чи національне походження або каста
• Віросповідання
• Сексуальна орієнтація
• Стать і гендерна приналежність
• Серйозні випадки інвалідності чи хвороб”
Я впевнений, що новина про спільну прес-конференцію з СБУ та МЗС не може порушувати жодних правилі не є “мовою ворожнечі”. Тому звернувся до фейсбук про додаткову перевірку.
Мене розбанили за 6 годин після звернення.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2229258803817416&set=a.103106309766020&type=3&theater