У борделі міняти треба не ліжка, а персонал, — Вадим Гладчук

bunt16-12-2014-500x500

У борделі міняти треба не ліжка, а персонал.

Куди діваються ті 135 податків в Україні (данні Світового банку), які всі платять?

Драконівські податки, які ‪#‎Азаров‬ хотів ввести у 2010 році вводить уряд Яценюка. ‪#‎Яценюк‬ вже ввів на початку року нові — 7% на ліки, на нерухомість, на ‪#‎депозити‬.

Тепер хоче 30% ‪#‎податок‬ з покупки. Скасовує спрощену систему оподаткування для дрібних підприємців.

Ще й ліквідовує конституційні норми про безоплатну медицину та освіту. Загальним декларуванням доходів перетворючи кожного українця на злочинця.

Чому армію мусять утримувати волонтери за свої гроші? Де ж бюджетні гроші? Розкрадають авакови, купуючи неякісну обув для Національної гвардії у «своїх» фірм.

Поясніть мені як гарант Конституції (він же президент України) може сам грубо порушувати цю саму Конституцію? Адже, згідно з Основним Законом України (яким Конституція і є) — у президента не може бути ніякого бізнесу.

Але він у ‪#‎Порошенко‬ де факто є. У країні агресорі — у Росії, у Ліпецьку! Тому і зрада.

Нинішня влада — це шістки Януковича та партії регіонів, які дорвалися до корита.

Згадайте як 1 грудня 2013 року Петро Порошенко зупиняв протести Банковій. Та не міг інакше, бо він засновник партії регіонів та був міністром економіки у Азарова. Чому ви думаєте Янукович на початку 2014 року погодився призначити прем’єром Яценюка?

Нажаль Революція Гідності нічого не змінила в Україні.

Потрібен новий ‪#‎Майдан‬. Податковий, Пенсійний, Соціальний, Європейський.

Новий Президент, а не корумпований перефарбований хряк з банди регіоналів. І повна ‪#‎люстрація‬ для всіх, хто був у злочинній владі.

Gladchuk-rigionali1-150x150

Вадим Гладчук, редактор sprotiv.org