Гладчук про незаконність указу зеленского “Питання громадянства”

61434361_2224504250959538_5797930851433971712_n

#путін сказав – #зеленский зробив.
https://www.youtube.com/watch?v=B3F_AzaM9Xk
Я не буду писати чи виглядає це як #зрада чи ні. Кожен зробить висновки сам.

Зверну вашу увагу на незаконність указу зеленского “Питання громадянства” 
https://www.president.gov.ua/documents/3292019-27229

#Саакашвілі був позбавлений українського громадянства на підставі неправдивих відомостей, вказаних в анкеті. Він та його адвокати оскаржили рішення президента Порошенка про позбавлення громадянства, а також відповідні акти МВС та ДМС. Справу програли в судах усіх інстанцій, включно з Верховним! Відповідно українські суди встановили факт, що Саакашвілі отримав громадянство України на підставі «неправдивих відомостей», вказаних в анкеті, і законно втратив громадянство на цій підставі.
Що б мав робити в цій ситуації презедент, який хоче бачити Саакашвілі громадянином України і поважає закон? Уж точно не скасовувати указ свого попередника, який всі суди, включно з Верховним, визнали обґрунтованим та законним.
Указ Зеленського про часткове скасування указу Президента Порошенка про скасування його ж попереднього указу про прийняття Саакашвілі в громадянство України — незаконний.
Бо за такою логікою завтра можна скасувати укази про призначення суддів КСУ за президентською квотою, генпрокурора та директора НАБУ, половину складу Ради Національного банку України та половину складу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Також можна скасувати укази про амністію чи присвоєння державних нагород. А також укази про присвоєння рангів держслужбовців та дипломатичних рангів. І занурити державу у повний хаос.

P.S. Мені відомо, що путін колись ненавидів Саакашвілі, але я не знаю, чому він хоче повернення Міхо в Україну. Тому рекомендував би Саакашвілі подбати про свою безпеку.

Вадим Гладчук, фейсбук