Суд зобов’язав Київський міськвиборчком виправити сфальсифіковану біографію Гладчука. Документ

На фото Вадим Гладчук
На фото Вадим Гладчук

Окружний адміністративний суд міста Києва зобов’язав Київську міську виборчу комісію виправити перекручені біографічні дані у постанові про реєстрацію кандидата-самовисуванця у виборчому окрузі № 57, редактора опозиційного інтернет-видання «Спротив» Вадима Гладчука.

Відповідну постанову колегії суддів у складі Є. В. Аблова, О. П. Огурцова, В. П. Шулежко оголосив 6 січня 2015 року головуючий Євгеній Аблов.

Суд зобов’язав Київську міську виборчу комісію внести зміни до постанови № 3016 від 25.12.2014 р. «Про реєстрацію кандидата у депутати в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі на проміжних виборах депутатів Київської міської ради 25 січня 2015 року», виклавши абзац другий пункту 1 цієї постанови в такій редакції: «Гладчук Вадим Федорович, народився 09 лютого 1975 року в місті Києві, громадянин України, освіта вища, редактор, газета «Молодіжні Хроніки», інтернет-видання «Спротив», судимість відсутня, член Політичної партії «Партія Народний Порядок».

Водночас, суд назвав передчасними позовні вимоги про внесення правильних біографічних даних у текст виборчого бюлетеня і відмовив у їх задоволенні. Головуючий суддя роз’яснив, що Гладчук матиме право притягнути до суду міськвиборчком у разі затвердження тексту виборчого бюлетеня з перекрученими біографічними даними.

postanova-sudu06-01-2015-4

Як раніше повідомлялося, Київська міська виборча комісія безвідповідально перекрутила біографічні дані при реєстрації кандидатів у депутати Київради на проміжних виборах, що відбудуться 25 січня 2015 року. Замість вищої освіти Гладчуку приписали середню спеціальну і не вказали, що він редактор інтернет-видання. Наплутали і з біографічними даними кандидата Тетяни Монтян. Написали, що вона, нібито, безробітна, хоча насправді пані Монтян є відомим адвокатом.