Суд зобов’язав Київський міськвиборчком виправити сфальсифіковану біографію Гладчука. Документ

На фото Вадим Гладчук
На фото Вадим Гладчук

Окружний адміністративний суд міста Києва зобов’язав Київську міську виборчу комісію виправити перекручені біографічні дані у постанові про реєстрацію кандидата-самовисуванця у виборчому окрузі № 57, редактора опозиційного інтернет-видання «Спротив» Вадима Гладчука.

Відповідну постанову колегії суддів у складі Є. В. Аблова, О. П. Огурцова, В. П. Шулежко оголосив 6 січня 2015 року головуючий Євгеній Аблов.

Суд зобов’язав Київську міську виборчу комісію внести зміни до постанови № 3016 від 25.12.2014 р. «Про реєстрацію кандидата у депутати в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі на проміжних виборах депутатів Київської міської ради 25 січня 2015 року», виклавши абзац другий пункту 1 цієї постанови в такій редакції: «Гладчук Вадим Федорович, народився 09 лютого 1975 року в місті Києві, громадянин України, освіта вища, редактор, газета «Молодіжні Хроніки», інтернет-видання «Спротив», судимість відсутня, член Політичної партії «Партія Народний Порядок».

Водночас, суд назвав передчасними позовні вимоги про внесення правильних біографічних даних у текст виборчого бюлетеня і відмовив у їх задоволенні. Головуючий суддя роз’яснив, що Гладчук матиме право притягнути до суду міськвиборчком у разі затвердження тексту виборчого бюлетеня з перекрученими біографічними даними.

postanova-sudu06-01-2015-4

Як раніше повідомлялося, Київська міська виборча комісія безвідповідально перекрутила біографічні дані при реєстрації кандидатів у депутати Київради на проміжних виборах, що відбудуться 25 січня 2015 року. Замість вищої освіти Гладчуку приписали середню спеціальну і не вказали, що він редактор інтернет-видання. Наплутали і з біографічними даними кандидата Тетяни Монтян. Написали, що вона, нібито, безробітна, хоча насправді пані Монтян є відомим адвокатом.

Міськвиборчком сфальсифікував біографії кандидатів у депутати Київради, — Вадим Гладчук. Документ

На фото Вадим Гладчук у адміністративному суді Києва
На фото Вадим Гладчук у адміністративному суді Києва

Київська міська виборча комісія безвідповідально перекрутила біографічні дані при реєстрації кандидатів у депутати Київради на проміжних виборах, що відбудуться 25 січня 2015 року. Про це заявив кандидат-самовисуванець у виборчому окрузі № 57, редактор опозиційного інтернет-видання «Спротив» Вадим Гладчук.

«Коли мені видали постанову про реєстрацію кандидатом, я своїм очам не повірив. Така плутанина! Замість вищої освіти мені приписали середню спеціальну. Не вказали, що я редактор інтернет-видання. Хоча все це я писав у автобіографії, яку вони не мали права ігнорувати» – обурюється Гладчук.

reestr-Gladchuk2015-1-small

За словами кандидата, він бачив, що наплутали і з біографічними даними кандидата Тетяни Монтян. Написали, що вона, нібито, безробітна. Хоча насправді пані Монтян є відомим адвокатом. Згідно із законом адвокати, які практикують індивідуально, вважаються не безробітними, а самозайнятими.

Вадим Гладчук вимагатиме через суд виправлення помилок у постанові про його реєстрацію кандидатом в депутати Київради та недопущення фальсифікацій у виборчому бюлетені. Окрім того, він подасть заяву до міськвиборчкому, щоб його біографічні дані у виборчих бюлетенях були зазначені правильно.

Гладчук вважає, що такі самі помилкові відомості про освіту та місце роботи (заняття) будуть внесені Київською міською виборчою комісією у текст виборчого бюлетеня, після чого тисячі виборців отримають хибну інформацію про позивача і будуть дезорієнтовані, а інші кандидати, біографічні дані яких у бюлетені вказано вірно, отримають неправомірну перевагу перед позивачем, чим буде порушено засади рівності прав усіх кандидатів у депутати, передбачені п. 5 ч. 1 ст. 11 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», повідомляє sprotiv.org.

Гладчук: шахрай Кличко реалізує плани Черновецького, щоб заробити мільярди на монополізації комунальних послуг

Gladchuk-proti-yacenuka1

Незаконним рішенням Київради про злиття ЖЕКів реалізується план грабунку киян від Черновецького і «регіоналів», розроблений ще у 2010 році. Про це заявив громадський активіст, редактор інтернет-видання sprotiv.org Вадим Гладчук, посилаючись на заперечення Київської міської ради проти його позову щодо скасування рішення від 9.10.2014 р. № 270/270 «Про удосконалення структури управління житлово-комунальним господарством міста Києва».

«12 січня 2015 року Окружний адміністративний суд міста Києва продовжить розглядати мій позов, в якому оскаржується створення комунальної монополії. До речі, суд залучив до справи в якості третіх осіб за моїм клопотанням Антимонопольний комітет України, який попереджав Київраду, що треба дотримуватися законодавства про економічну конкуренцію, а також всі районні держадміністрації за клопотанням Київради» – заявив Гладчук,– «Окрім того, зі слів представника Київради стало відомо, що 12 грудня в газеті «Хрещатик» було опубліковано оголошення про розгляд цього позову, про дату минулого судового засідання 17 грудня. Також я отримав їхнє заперечення проти позову і мав нагоду його уважно вивчити».

hreshatyk-Zheki1-500x321

За словами Гладчука, Київрада стверджує, що у кожному районі Києва буде створено або реорганізовано комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду…», вказані підприємства будуть наділені функціями балансоутримувача житлових будинків та виконавця послуг з утримання будинків і споруд прибудинкових територій. Визначення виконавців послуг та робіт, що входять до складу послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, буде здійснюватися за результатами конкурсів. Нібито зменшаться витрати на утримання персоналу, вивільняться кошти на капітальні ремонти. Все це здійснюється відповідно до затвердженої у 2010 році Черновецьким та регіоналами «Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Києва на 2010—2014 роки».

«Всі ці байки від Київради виглядають як чистісінька брехня» – підкреслює Вадим Гладчук,– «За інформацією з моїх джерел, шахрай Кличко і компанія хочуть нажитись на 5 мільярдів за рахунок цієї «реформи», породженої нездоровою уявою космічного мера Черновецького. Вони кажуть – конкурс, але всі знають, як проводяться такі конкурси. Виписується надвелике замовлення під потрібну корпорацію, а малий і середній бізнес тупо усувається від конкурсу внаслідок великого обсягу замовлення та дуже специфічних умов, які пред’являються чиновниками з конкурсної комісії. Керівництво міста таким чином лягає під певного олігарха і отримує при цьому багатомільярдні тіньові доходи, так звану адміністративну ренту. По суті, це хабарі. Тим часом разом з укрупненням ЖЕКів укрупняться існуючі адміністративні проблеми. Якщо зараз люди стоять в довгих чергах до функціонерів купи ЖЕКів, уявіть собі, які черги будуть в десяти супер-бюрократизованих супер-жеках, по одному на кожен район, які залишаться після цієї «реформи». Тому створювати штучні районні монопольки в сфері комунальних послуг дуже небезпечно. Хіба ми не розуміємо, що монополія – це завжди ріст цін та зниження якості? Про це сказано в кожному підручнику з економіки».

Позов Вадима Гладчука до Київської міської ради розглядає суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Віктор Данилишин. Наступне засідання відбудеться 12 січня 2015 року о 15 год 45 хв за адресою м. Київ, вул. Командарма Камєнєва, 8, корп. 1, зал судових засідань № 37, повідомляє sprotiv.org.

УДАР на довыборах в Киевсовет поставил человека Виктора Пилипишина

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

На округе №57 (Шевченковский район – Татарка, Лукьяновка) в Киевсовет, ставшем вакантным после избрания народным депутатом «свободовца» Юрия Левченко, похоже, постепенно вырисовывается пара фаворитов.

Здесь баллотируется редактор интернет-издания «Спротив» Вадим Гладчук. Гладчук сейчас судится с Киеврадой, требуя отменить незаконное решение о слиянии и сокращении ЖЭКов до 10.

Также появится здесь и общий кандидат от «УДАР» и «Блока Петра Порошенко» — Юрий Миколаенко. Не исключено, что он пойдет от одной из этих политсил, в то время как вторая попросту не выставит своего кандидата. Он баллотировался на этом округе весной, но уступил Юрию Левченко.

Миколаенко является креатурой Виктора Пилипишина. Во время парламентской кампании он баллотировался по округу №223 (Шевченковский район), с надеждой отщипнуть у Левченко голосов, но позднее снялся с гонки. Был первым заместителем начальника Шевченковского районного управления по вопросам коммунального имущества, приватизации и предпринимательства при Пилипишине, и именно в этой ипостаси его, кстати, поймали на взятке в 2009 году. Баллотировался 19 номером списка «Деньги прежде всего» в Киевсовет в 2008 году.

Стоит отметить, что довыборы в Киевсовет пройдут 25 января 2015 года по двум мажоритарным округам — №8 и №57, сообщает sprotiv.org.