Державна зрада — колабораціонізм Олександра Турчинова, — Вадим Гладчук

zrada-TurchinovTimoshenko1-500x428

«Державна зрада. Саме так слід кваліфікувати колабораціонізм Олександра Турчинова, який отримавши посаду та повноваження Верховного головнокомандувача Збройних Сил України, дозволив російським окупантам без жодного пострілу захопити Кримський півострів України», — так вважає незалежний журналіст Вадим Гладчук.

«Водночас систематичні переговори Турчинова з кумом президента Росії Путіна Віктором Медведчуком свідчать про умисне створення умов для вчинення злочину проти Української держави», — наголошує Гладчук, який присвячує патріотичну пісню «Машингвери» «Тимошенко, Турчинову, Авакову, Тенюху та всім іншим зрадникам України», — пише у Фейсбуці політик.

Вадим Гладчук добився, щоб з бази «Законодавство України» прибрали «диктаторські закони»

videobord-Gladchuk-proti-krim-naklepu1-277x500
На фото Вадим Гладчук біля бігборду проти закону про наклеп. 2012 рік

З бази «Законодавство України» на сайті Верховної Ради України прибрано «диктаторські закони» Януковича, зокрема, про кримінальну відповідальність за наклеп та екстремізм. Про це заявив представник парламенту 13 березня 2014 року на судовому засіданні у Вищому адміністративному суді України за позовом незалежного журналіста Вадима Гладчука до ВРУ. Таким чином, Верховна Рада України по суті виконала позовні вимоги Гладчука.

Водночас суд відмовився визнавати протиправними дії Верховної Ради України. За словами головуючого, затримка із вилученням «диктаторських законів» з бази «Законодавство України» могла бути обумовлена необхідністю тимчасово зберігти інформацію про те, якими були ці закони під час їх дії, для законного припинення усіх правових процесів, початих у зв’язку з набуттям чинності цими законами.

Ухвалення та підписання Януковичем тоталітарних законів стало головною причиною революції в Україні. Ці закони були скасовані на вимогу повсталого народу, але навіть після зміни керівництва держави у Турчинова донедавна вважали ці закони діючими.

Вищий адміністративний суд перевірить, чому у Турчинова досі вважають діючими «диктаторські закони», — Гладчук

На фото Вадим Гладчук у суді
На фото Вадим Гладчук у суді

 

13 березня 2014 року о 15 год 30 хв Вищий адміністративний суд України розглядатиме позовну заяву Вадима Гладчука до Верховної Ради України, в якій позивач вимагає вилучити з тексту Кримінального кодексу України, опублікованого на сайті Верховної Ради України у розділі «Законодавство України», статті «Наклеп» та «Екстремістська діяльність». Про це йдеться в ухвалі судді В. П. Юрченка.

Ухвалення та підписання Януковичем тоталітарних законів стало головною причиною революції в Україні. Ці закони були скасовані на вимогу повсталого народу, але навіть після зміни керівництва держави у Турчинова досі вважають ці закони діючими.

«Схоже, диктатор Турчинов хоче сам користуватися репресивними механізмами грабіжника і зрадника українського народу Віктора Януковича, скальковані з антидемократичного законодавства ворожої Росії. Радує те, що Вищий адміністративний суд не відфутболив мій позов, як це робилося з більшістю позовів до Верховної Ради України. Це вселяє надію на те, що суд виконає вимоги Майдану і зобов’яже Верховну Раду прибрати зі свого сайту закони про диктатуру» – каже Вадим Гладчук.