Партія Народний порядок оскаржує в суді «фальсифікацію № 1»

GladchukShelya

Київська обласна організація політичної партії «Партія Народний порядок» оскаржила в суді порядок політичних партій у тексті виборчого бюлетеня у багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Київської обласної ради.

«Виборча комісія з самого початку вдалася до фальсифікації, зареєструвавши поза чергою Партію регіонів під номером 1. По всій Україні ці фальсифікатори № 1 пнуться з тараном адмінресурсу на демократію, випадків чесного формування бюлетенів я не знаю» — обурюється редактор опозиційного інтернет-видання Sprotiv.org Вадим Гладчук, який очолює виборчий список ПНП до Київської обласної ради – «Щоб поставити нас аж в кінець виборчого бюлетеня під 52 номером, вони брешуть, що ми подали документи передостанніми, хоча насправді є довідка, що ми подавали документи одразу за «Фронтом змін» губернаторського синка Присяжнюка, у якого зараз другий номер!».

dovidka-pro-podachu-docum-PNP-do-KOVK29-09-2010

Однак, на думку представника партії в суді Юрія Шеляженка, перспективи спору невтішні: «Комісія зробила все, щоб ускладнити оскарження ключових рішень. Ці рішення приховуються, розміщуються на інформаційному стенді через тиждень або й не розміщуються ніколи. Ми дізнаємось про їх існування вже після закінчення строку оскарження, а поновлювати такий строк судові забороняє процесуальний закон. Представники комісії виявляють кричущу неповагу до суду: не надають запитані документи, взагалі ігнорують виклики до суду. За таких обставин добитися справедливості практично неможливо. Суд першої інстанції вже залишив позов без розгляду, але ми подали апеляційну скаргу. Останнє слово – за апеляційним судом».

 

Ольга Раскіна, sprotiv.org

Вадим Гладчук: у ПРиБЮТі дуже багато педофілів, корупціонерів, бандитів, казнокрадів та шахраїв

Gladchuk27-09-2010-small-248x300

Здобув медичну і вищу економічну освіту, в 1994—1996 рр працював на швидкий медичній допомозі. З 1997 року помічник-консультант кількох народних депутатів України, з 2000 по 2002 рік — помічник-референт депутата Київської міської ради. Спеціалізувався на питаннях соціального захисту киян, молодих громадян України.

Засновник та голова Всеукраїнського об‘єднання “Молодь — надія України”. У 1997—2005 роках ця організація провела громадянську кампанію за збереження студентських пільг і скасування загального військового обов‘язку, проти підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги у Києві, зростання цін на проїзд в громадському транспорті. У 2002 та 2006 рр балотувався на посаду Київського міського голови. З 2000 р — парламентський журналіст. У 2000—2001 рр випускає телепрограму “Молодь — надія України”. Нині редактор газети “Молодіжні Хроніки”, інтернет-видання “Громадянський спротив України” (www.sprotiv.org). Телефон 050-462-94-15.

Що Вас примусило йти на вибори до Київської обласної ради?

Партія Народний порядок за кілька місяців до місцевих виборів оголосила публічний конкурс з пошуку «чесних кандидатів», і я став переможцем цього конкурсу. Принагідно ПНП доручила мені очолити виборчий список до Київської обласної ради, через мою журналістську діяльність, внесок у розбудову громадянського суспільства та неабиякий досвід щодо виборчих питань.

Ви згадали про Вашу участь у виборчих кампаніях, скажіть кілька слів з цього приводу?

Я кілька разів балотувався на посаду Київського міського голови. Активно боровся з фальсифікацією виборів Президента України у 2004 році. Також я автор проекту вуличних виборів «Вибори на Майдані», метою якого є протидія поширенню фальшивих соціологічних досліджень та навчання виборців.

З якою програмою Ви та ваша Партія Народний порядок йдете на вибори?

Я вважаю, що наша виборча програма є найбільш реалістичною та збалансованою. Партія Народний порядок хоче збільшити рівень оплати праці у бюджетній сфері, хочемо зробити доступнішою якісну медичну допомогу та ліки. Наші депутати будуть ремонтувати прогниле комунальне господарство, іржаві труби, аварійні будинки, розбиті дороги. Наше завдання – вирішити нагальні проблеми місцевих громад.

Ми проти збільшення податкового тиску на підприємців. Тому наші активісти зараз чи не щодня пікетують Верховну Раду та Кабмін, вимагаючи відхилення драконівського податкового кодексу уряду Азарова. Нагадаю, що президент України Віктор Янукович обіцяв своєму лохторату у виборчій програмі податкові канікули на 5 років, а не збільшення податків у 5 разів.

Розкажіть про свою журналістську діяльність?

Я є редактором газети «Молодіжні хроніки» та інтернет-видання Sprotiv.org. «Громадський спротив України» – це часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям. Наша редакція пише про корупцію, бєспрєдел правоохоронних органів, авторитаризм нинішнього президента Януковича, систематичні випадки цензури та переслідування журналістів. Ми оприлюднюємо заяви та звернення правозахисних організацій. Розслідуємо кричущі випадки дерибану бюджетних коштів, казнокрадства. Зокрема наше видання спеціалізується на висвітленні корупції в сфері державних закупівель. В 2007—2009 роках наші журналісти єдині регулярно друкували журналістські розслідування щодо тендерної мафії. Це дуже розлютило президента тендерної палати – комуніста Олександра Ткаченка, коханка якого Віра Пстрак звела на мене наклеп до правоохоронних органів. Слідчий Солом’янського райвідділу міліції – Іван Дьордяй сфабрикував проти мене кримінальну справу та незаконно протримав під вартою 16 діб. Зараз я виграв у держави суд, вона має відшкодувати мені моральні та матеріальні збитки нанесені ментами-перевертнями на замовлення тендерної мафії.

Якщо Ви переможете з ким буде співпрацювати фракція вашої партії у Київській обласній раді?

Ми будемо намагатися створити конструктивну більшість. Але я можу запевнити, що ми не будемо у жодному випадку співпрацювати ні з минулою владою (БЮТ), ні з нинішньою (партія регіонів).

А чому саме?

Як показує практика, а сама вона є критерієм істини, сьогодні у ПРиБЮТі дуже багато педофілів, корупціонерів, бандитів, казнокрадів та шахраїв. Нам з ними не по дорозі.

 

На фото посвідчення редактора опозиційного видання Спротив
На фото посвідчення редактора опозиційного видання Спротив
На фото мітинг з вимогами повернути державі вкрадений олігархами Кучми Нікопольський завод феросплавів
На фото мітинг з вимогами повернути державі вкрадений олігархами Кучми Нікопольський завод феросплавів
Мітинг на Банковій у 2005 році
Мітинг на Банковій у 2005 році
Мітинг біля Кабміну проти необрунтованого підвищення цін на бензин
Мітинг біля Кабміну проти необрунтованого підвищення цін на бензин
Вибори Київського міського голови: Гладчук проводжає прораба Омельченка на пенсію
Вибори Київського міського голови: Гладчук проводжає прораба Омельченка на пенсію
Молодіжний саміт ООН
Молодіжний саміт ООН
Парламентські вибори на майдані у Черкасах
Парламентські вибори на майдані у Черкасах
Gladchuk-kolyadue-bylya-ambasadi-USA
Щороку Гладчук та його однодумці знайомлять з українськими колядками іноземних послів

Спілкувалася Ольга Раскіна, sprotiv.org

Малий та середній бізнес проти нового Податкового кодексу в Україні

proti-podatk-kodeksu4

Декілька тисяч підприємців зібралися під Верховною Радою, закликаючи депутатів не голосувати за проект нового Податкового кодексу. На думку протестувальників, прийняття документу знищить дрібний бізнес, а також призведе до зростання безробіття в Україні.

Акцію протесту підтримали по всій країні. Біля стін парламенту зібралися підприємці з Хмельницького, Миколаєва, Запоріжжя, Черкас, Луганська тощо. Кричали «Ганьба!» та «Кодексу – ні!». Дехто прийшов із поховальними вінками. Мовляв, такої долі очікують для нового документу, який депутати Верховної Ради підтримали при першому читанні на початку жовтня. Кожний народний депутат, який заходить до будівлі парламенту, супроводжується гучним свистом з боку натовпу.

Один із організаторів мітингу, а також редактор інтернет-видання «sprotiv.org», Вадим Гладчук, впевнений, що остання версія Податкового кодексу спрямована знищити малий бізнес назавжди. «Зараз усе поставлене на карту. Влада хоче запровадити податок для підприємців на ринках у розмірі 600 гривень і обов’язкові касові апарати. Бізнесмени працюють без відпустки і лікарняного. З власних коштів сплачують внески до Пенсійного фонду», – мотивує необхідність спротиву Вадим Гладчук.

Серед положень, з якими не погоджуються дрібні підприємці, і збільшення повноважень для податківців під час здійснення податкового контролю, а також зобов’язання платити внески до Пенсійного фонду окремо від єдиного податку.

Керівник Всеукраїнського центру сприяння підприємницької діяльності Олександр Данилюк впевнений, що якщо акції протесту не дадуть позитивного результату, то напередодні місцевих виборів Україну чекатиме нова хвиля масових акцій громадянської непокори. «Третина підприємців, зайнятих у малому та середньому бізнесі, здійснюють діяльність на півдні та сході країни. В регіонах, які партія влади вважає для себе базовими. Вибори, в даному випадку, чудовий спосіб сказати «ні» політикам, які руйнують бізнес і життя підприємців», – стверджує Олександр Данилюк.

Непорозуміння і спротив спровоковані тим, що більшість громадян не можуть фахово розібратися із пропозиціями від влади, вважає голова Ради підприємців при КМУ Леонід Казаченко. «Ми плануємо зустрітися з керівниками асоціацій і розтлумачити їм, що більшість пропозицій, які надходили, було враховано і що в результаті такої кропіткої роботи над документом, компромісу все-таки буде досягнуто»,– констатує Леонід Казаченко. «Документ, який ми бачили 2 тижні тому і той проект, що буде розглядатися у 2-му читанні, суттєво відрізняються», – заявляє голова Ради підприємців при Кабінеті міністрів України.

Друге читання проекту нового Податкового кодексу відбудеться 4-го листопада, за словами голови Верховної Ради Володимира Литвина.

 

Олена Пронічева, Голос Америки

 

Читайте також:

Перетворення біомаси на громадян або ефект Бродського-Азарова

Сюрпризы Налогового кодекса: почему в Украине будет антиналоговый бунт

Кузьма-«Скрябин» пришел под Верховную Раду защищать секонд-хенд от налогового кодекса

Через податковий кодекс Партія Народний порядок візьме в облогу Верховну Раду

Хомутиннік проштовхує Податковий кодекс, зухвало порушуючи Регламент та Бюджетний кодекс

Налоговая нагрузка на «упрощенцев» вырастет в 5 раз

Регламент та Бюджетний кодекс забороняє нардепам голосувати за Податковий кодекс Азарова

Cочинители Налогового кодекса решили драть три шкуры со студентов-«упрощенцев»?

Полтавские бизнесмены устроили всенародное осуждение нового Налогового кодекса

Замість податку на розкіш уряд Азарова вводить грабіжницькі податки на сараї та депозити

Колесніков повідомив, що Янукович надурив лохторат про «податкові канікули»

Редактор Спротиву Вадим Гладчук подарує проФФесору Януковичу підручник «Економіка для чайників»

Брехня Януковича: замість канікул платники єдиного податку доплатять майже 1000 гривень

Янукович хочет грабить украинцев новыми налогами на недвижимость и на депозиты

Українцям загрожує податок на сараї від Азарова з Тигіпком

Микола Катеринчук обіцяє революцію проти режиму Януковича та Податкового кодексу

Азаровщина. Уряд Податковим кодексом перетворить підприємців на жебраків

Бродський зробить працівників кріпаками ліцензій роботодавців

Азаровщина. Бродський вигадав індикативні зарплати

Після підвищення акцизів у Азарова вигадали новий податок на бензин

Бютівець Томенко піариться на драконівському Податковому кодексі Азарова

Янукович визнав недосконалість драконівського Податкового кодексу Азарова

Регіонали хочуть ввести нові грабіжницькі податки: на нерухомість та на дохід від депозитів

Підприємці влаштують Азарову новий Майдан за драконівський Податковий кодекс

Великий іноземний та український бізнес виступили проти Податкового кодексу Азарова

Хмельницька міська рада виступила проти Податкового кодекcу Азарова. Звернення

До драконівського податкового кодексу Азарова подано 5357 правок

Олександр Прогнімак. Конкретний зелений

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Лідера партії “Зелені” Олександра Прогнімака звинувачують у причетності до вирубування дерев на території заказника Жуків острів.

Жителі Голосієва б’ють на сполох: у заказнику Жуків острів триває активне вирубування дерев. Кореспонденти, що прибули на місце подій, на власні очі побачили знищення однієї з найцінніших заповідних зон Києва. Забудовники розпочали підготовчі роботи з винищення дерев: тепер 6 гектарів лісу відгороджено колючим дротом, а робітники за допомогою трактора виривають столітні насадження з корінням. Представники громадських й екологічних организацій звинувачують у причетності до винищення унікальної екосистеми відомого київського політика, лідера партії “Зелені” Олександра Прогнімака.

Природа – ніщо, гроші – все

Жуків острів – унікальна заповідна зона, у первинних лісах якої можна побачити рідкісних, зникаючих звірів, а також червонокнижні рослини. Та схоже, і цей клаптик дикої природи скоро щезне. Принаймні, добрячий його шмат. Як розповіли нам жители Голосієва, нещодавно величезну територію заказника (понад 6 гектарів) обгородили парканом – цегляним, залізним та з колючого дроту. Виглядає цей «парканний шлях» моторошно, бо одразу видно – його було зведено без огляду на територіальну цілісність. Та ще більше щемить у грудях від заново «розчищеної» дороги – вочевидь, замовники вирішили не гаяти часу на пиляння і розпочали виривати дерева відразу з коренем. Вражає те, що по обидва боки від дороги розташовані природні озера, заплавні луки, а насипна траса утримується, певною мірою, завдяки саме цим деревам, багато з яких тепер лежать догори коренями.

– Ми кілька разів бачили, як тут орудує хлопець на тракторі, – розповідають місцеві жителі. – А в неділю не витримали, підійшли до нього і почали з’ясовувати, на якій підставі він знищує насадження. Нічого путнього він не відповів, бо нічого й не знав. Натомість, заїхав за огорожу і більше не показувався. Вочевидь, злякався.

Цю тривожну інформацію підтверджують і факти: кореспонденти побачили десятки повалених дерев – результат кількаденної праці тракториста. Раніше на в’їзді до острова стояв шлагбаум з будкою чергового, та нещодавно його було зруйновано. Зникли й охоронці, які відповідали за безпеку острова. Схоже, про це теж потурбувалися забудовники.

Дорога, «прикрашена» викорчуваними деревами, вивела до узбережжя Дніпра, а паркан уперся у ворота з колючого дроту. За ними чергував охоронець, який пропустити журналістів відмовився. На вимогу назвати себе та установу, де він працює, чоловік злісно відрізав:

– Звати мене Ніхто, працюю я ніде, і сюди ви не пройдете.

З усього було видно, що охоронець нікого не боїться і знає, як йому діяти. Довелося розвертати машину.

Виникає враження, що для замовників будівництва важливий лише власний заробіток, принаймні, це вони вдало продемонстрували вже у перший тиждень проведення підготовчих робіт.

На острові орудує… лідер «зелених» ?

Єдину інформацію про забудовника розміщено на інформаційній дошці, що висить на паркані. Тут вказано телефони замовника, проектувальника, генпідрядної організації, виконроба та установ, відповідальних за авторський і технічний нагляд. Та не все виявилося так просто – телефон замовника (ТОВ «АВ-Медгруп») не працює, а інші зазначені установи, причетні до забудови, або відхрещувалися від співпраці з ТОВ « АВ-Медгруп» або ж відмовлялися розмовляти з кореспондентом «Вечірки», посилаючись на конфіденційність інформації.

Ми спробували з’ясувати, хто є власником ТОВ «АВ-Медгруп». За словами активіста громадської організації Олексія Василюка, до цього товариства має безпосереднє відношення Олександр Прогнімак, лідер партії «Зеленi», тобто людина, яка «за умовчанням» повинна відстоювати природні цінності, а не знищувати їх. Про причетність пана Прогнімака до ТОВ «АВ-Медгруп» заявляє також ще один скандальний екологічний активіст Вадим Гладчук. Втім, сам пан Прогнімак заперечує свою причетність до компанії, винної до вирубки лісу.

Як повідомили вчора «Вечірці» в прес-службі Олександра Прогнімака, він не має жодного відношення до ТОВ «АВ-МЕДГРУП». У прес-службі політика кореспондентові  також порадили не вірити статтям в інтернеті. В той же час, дійсно на декількох інтернет-сайтах дуже детально прописана схема причетність пана Прогнімака до компанії ТОВ «АВ-МЕДГРУП», що займається вирубкою дерев на території Жукового острова. Крім того, раніше пан Прогнімак неодноразово був замішаний в різних скандалах, пов’язаних із земельними питаннями.

Поза законом

Також хочемо зазначити, що, за даними екологів, жодних дозволів на будівництво – від Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, Державного управління охорони навколишнього середовища у місті Києві чи від Голосіївської РДА – компанією-замовником на забудову отримано не було. У вивісці на паркані вказано на наявність у ТОВ «АВ-Медбуд» «дозволу від 17.03.2010 №1908-Гл/С на проведення підготовчих робіт, отриманого від Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в м. Києві».

Як повідомив нам перший заступник голови держадміністрації Голосіївського району О. Незнал, на території якого розташований Жуків острів, вони неодноразово звертались до правоохоронних органів щодо неприпустимості відведення земель у заповідній зоні і необхідності вжиття заходів для припинення будівництва та притягнення порушників до відповідальності згідно з чинним законодавством: «На жаль, районні держадміністрації не правочинні в таких питаннях. Здійснення самоврядного контролю за використанням і охороною земель та благоустроєм покладено на Головне управління контролю за благоустроєм Києва. Питання надання дозволу на будівництво перебувають в компетенції Державної архітектурно-будівельної інспекції».

Згідно з інформацією Державного управління охорони навколишнього природного середовища у столиці, проблема в тому, що на сьогоднішній день не визначені кордони заповідника Жуків острів, що і дозволяє різним організаціям, користуючись юридично двозначним статусом заповідника проводити тут будівельні роботи. В Державному управлінні охороні навколішнього природного середовіща також повідомили, що зараз питання про те, яка саме територія острова є заповідником, а яка ні, є предметом судового розгляду. Отже не виключено, що забудовники активізувалися саме з тієї причини, що скоро можна чекати заборони на будь-яке будівництво на території острова.

До речі

26 травня 2009 року було вбито активіста екологічного руху Олексія Гончарова. Це сталося після того, як активіст показав журналістам телеканалу ICTV незаконне видобування піску у заповіднику Жуків острів.

– Ця справа доволі заплутана, слідство за нею досі триває, – повідомив  заступник начальника ЦГЗ ГУ МВС у м. Києві Володимир Дмитренко. – За місяць після вбивства Гончарова було затримано виконавців злочину. Замовники ж убивства, бізнесмени, які видобували пісок, утекли з країни і оголошені у міжнародний розшук. За цим фактом порушено карну справу за статтею 115 КК України (умисне вбивство).

 

газета «Вечірній Київ», Київпрес 

 

Читайте также:

«Зелёная» горячка: пьяница Прогнимак лает на журналистов

Скоро на вулицях Києва – «смачний» бігборд від партії «Зелені»!

Власти Киева: от придурков к прохвостам. Александр Прогнимак

Редактор «Спротиву» Вадим Гладчук закликає журналістів протистояти спробам тиску з боку чиновника Прогнімака

На Виктора Шлинчака снова напали гамнометы Прогнимака

После редактора Спротива Гладчука коррупционер Прогнимак взялся шантажировать редактора Главкома Шлинчака

Прогнимак и «зелень»

Я не отдам газету хаму Прогнимаку

Портрет донецького киянина Олександра Прогнімака на тлі конфіскованої нерухомості

За санкціонування рубки в урочищі «Горбачиха» депутата Київради Прогнімака чекає тюрма?

Совет депутату Прогнимаку: А ты не воруй!

Двойные стандарты чиновников: главный столичный эколог Александр Прогнимак

Двойные стандарты чиновников ІІ

Александр Прогнимак: истерика дерьмомета

Обозреватель на заказ депутата Прогнимака тиражирует неправдивую информацию о Вадиме Гладчуке. Фотофакт

Прогнимак (поэма о прожорливом политике для маленьких, вкусных детей)

Депутат-коллекционер или криминальный бизнес Прогнимака на подделках

Політична цензура на Українській правді. Лист Олені Притулі

«Зеленый» беспредел Прогнимака с донецкими корнями

Через податковий кодекс Партія Народний порядок візьме в облогу Верховну Раду

proti-podatk-kodeksu2

20, 21, 22 жовтня 2010 року о 14.00 активісти та прихильники Партії Народний порядок, ВО «Молодь – надія України» та ГК «Громадський спротив України» проведуть мітинги біля Верховної Ради України (вул. Грушевського) з вимогою до народних депутатів відмовитися від впровадження драконівського Податкового кодексу, введення нових податків на нерухомість та на депозити.

Під час мітингу громадські активісти цитуватимуть уривки з виборчої програми Віктора Януковича «Україна для людей», зокрема, тези про  «податкові канікули для малого бізнесу на 5 років».

За словами голови політичної ради Партії Народний порядок Андрія Древицького «запропонований урядом Миколи Азарова податковий кодекс веде до краху економіки України та знищує підприємців як клас». Тому учасники «облоги Верховної Ради» закличуть народних депутатів не голосувати за податковий кодекс, який знищує малий і середній бізнес.

Голова секретаріату Київської обласної організації Партії Народний порядок, редактор опозиційного інтернет-видання sprotiv.org Вадим Гладчук, закликав представників малого та середнього бізнесу приєднатися до акції протесту зі своїми наметами. «Зараз усе поставлене на карту. Влада хоче запровадити податок для підприємців на ринках у розмірі 600 гривень і обов’язкові касові апарати. Бізнесмени працюють без відпустки і лікарняного. З власних коштів сплачують внески до Пенсійного фонду. У договорі про оренду місця на ринках мають лише обов’язки, а жодних прав.

Економічна політика діючої влади немає нічого спільного з виборчою програмою нинішнього президента України Віктора Януковича. Тому ми маємо всі разом знову як у славетному 2004 році довести брехливим янучарам, що ми не бидло, ми не казли чи тупий лохторат, з яким можна шахраювати та дурити. Сьогодні уряд Азарова та партія регіонів намагається пограбувати і так дуже незаможних українців через введення нових податків та підвищення старих у 5 разів. Зупинити свавілля партії брехіонів може лише новий Майдан та імпічмент Януковича» — заявив Вадим Гладчук.

Мітингувальники приймуть резолюцію, в якій вимагають не приймати Податковий кодекс, а також закличуть парламентарів проголосувати за відставку Кабінету Міністрів і прем’єр-міністра Миколи Азарова.

На мітингах лунатиме пісні Кузьми Скрябіна «Нас кинули» та групи «Мандри» «Не спи моя рідна земля».

Нагадаємо, Верховна рада 7 жовтня незаконно підтримала у першому читанні запропонований Кабінетом міністрів проект податкового кодексу.

За відповідне рішення проголосували 258 народних депутатів, зокрема 176 від партії регіонів, 4 – БЮТ, 11 – НУ-НС, 27 від Компартії, 20 – Блок Литвина та 20 позафракційних депутатів.

Контактний телефон організаторів мітингу: 050-462-94-15

 

Ольга Раскіна

 

Читайте також:

Сюрпризы Налогового кодекса: почему в Украине будет антиналоговый бунт

Хомутиннік проштовхує Податковий кодекс, зухвало порушуючи Регламент та Бюджетний кодекс

Налоговая нагрузка на «упрощенцев» вырастет в 5 раз

Регламент та Бюджетний кодекс забороняє нардепам голосувати за Податковий кодекс Азарова

Cочинители Налогового кодекса решили драть три шкуры со студентов-«упрощенцев»?

Полтавские бизнесмены устроили всенародное осуждение нового Налогового кодекса

Замість податку на розкіш уряд Азарова вводить грабіжницькі податки на сараї та депозити

Колесніков повідомив, що Янукович надурив лохторат про «податкові канікули»

Редактор Спротиву Вадим Гладчук подарує проФФесору Януковичу підручник «Економіка для чайників»

Брехня Януковича: замість канікул платники єдиного податку доплатять майже 1000 гривень

Янукович хочет грабить украинцев новыми налогами на недвижимость и на депозиты

Українцям загрожує податок на сараї від Азарова з Тигіпком

Микола Катеринчук обіцяє революцію проти режиму Януковича та Податкового кодексу

Азаровщина. Уряд Податковим кодексом перетворить підприємців на жебраків

Бродський зробить працівників кріпаками ліцензій роботодавців

Азаровщина. Бродський вигадав індикативні зарплати

Після підвищення акцизів у Азарова вигадали новий податок на бензин

Бютівець Томенко піариться на драконівському Податковому кодексі Азарова

Янукович визнав недосконалість драконівського Податкового кодексу Азарова

Регіонали хочуть ввести нові грабіжницькі податки: на нерухомість та на дохід від депозитів

Підприємці влаштують Азарову новий Майдан за драконівський Податковий кодекс

Великий іноземний та український бізнес виступили проти Податкового кодексу Азарова

Хмельницька міська рада виступила проти Податкового кодекcу Азарова. Звернення

До драконівського податкового кодексу Азарова подано 5357 правок