Біографія

Гладчук Вадим Федорович народився 9 лютого 1975 року в Києві.

Громадянин України. Член Партії Народний порядок. Судимості відсутні.

Здобув медичну і вищу економічну освіту, в 1994-1996 рр працював на швидкий медичній допомозі.

З 1997 року помічник-консультант кількох народних депутатів України, з 2000 по 2002 рік – помічник-референт депутата Київської міської ради. Спеціалізувався на питаннях соціального захисту киян, молодих громадян України.

Засновник Всеукраїнського молодіжного об‘єднання “Молодь – надія України”. У 1997-2005 роках ця організація провела громадянську кампанію за збереження студентських пільг і скасування загального військового обов‘язку, проти підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги у Києві, зростання цін на проїзд в громадському транспорті, на захист свободи слова та конституційних прав громадян України. У 2002 та 2007 рр балотувався на посаду Київського міського голови.

З 2000 р – парламентський журналіст. У 2000-2001 рр випускає телепрограму “Молодь – надія України”. Нині редактор газети “Молодіжні Хроніки”, Інтернет – видання “Громадянський спротив України” (www.sprotiv.org).

Відомий борець з корупцією та зловживаннями чиновників, ініціатор громадської кампанії проти тендерної мафії – організатор десятків мітингів та пікетів за ліквідацію Тендерної палати України.

Напишіть відгук