У Кличка почали зафарбували чорною фарбою жовто-блакитні кольори на бульварі Шевченка. 2 фото. Відео

 

znish-ukr-color2

Працівники КП Шевченківського району столиці о 11 годині ранку 25 червня 2015 року зафарбували чорною фарбою патріотичні кольори металевих конструкцій.

Про це повідомив редактор інтернет-видання sprotiv.org Вадим Гладчук, який став свідком антиукраїнської роботи комунальників.

znish-ukr-color1

Гладчук зняв на відео процес нищення національних кольорів на бульварі Тараса Шевченка та звернувся у міліцію за номером 102, вимагаючи припинити антипатріотичні дії підлеглих Кличка.

Нагадаємо, що влітку 2014 року багато металевих конструкцій у Києві були пофарбовані у синьо-жовті кольори, як відповідь на російську агресію щодо Криму та Донбасу.

 

Слідчі міліції Києво-Святошинського району виявилися злочинцями? Документи

menti-Kievo-Svyatosh1

Редактор інтернет-видання sprotiv.org Вадим Гладчук ініціює притягнення до кримінальної відповідальності слідчих Києво-Святошинського райвідділу міліції у Київській області, які не виконують рішення судів та саботують розслідування кримінальних правопорушень, повідомляє Український інформаційний портал.

Наприклад, слідчий Ігор Щенніков “загубив” заяву про кримінальне правопорушення, докази та клопотання по  кримінальному провадженню ЄРДР № 12015110200001910 щодо шахрайських дій Вікторії Жданюк. Відповідні документи просто зникли з матеріалів досудового розслідування. При цьому Щенніков не виконує ухвалу Києво-Святошинського районного суду Київської області від 19.06.2015 р., якою його зобов’язано розглянути клопотання потерпілого щодо виконання процесуальних дій.

Так само слідчі райвідділу не виконують ухвалу слідчого судді Києво-Святошинського районного суду Київської області Миколи Коцюрби від 21 травня 2015 року, якою задоволено скаргу Гладчука на бездіяльність слідчого та зобов’язано внести до ЄРДР і розпочати розслідування його повідомлення про незаконну вирубку лісу співробітниками КП «Бобриця» за вказівкою сільського голови Олександра Короля.

Невиконання судового рішення, вчинене службовою особою, є злочином, передбаченим ст. 382 ч. 2 Кримінального кодексу України.

Gladchuk-prokur-lid-nevik-sud1

uhvala-Kocurba-zeo-klopotan1

uhvala-Kocurba-zeo-klopotan2

Бобрицьких аферистів Жданюк і Короля «кришують» місцеві менти-перевертні

На фото Король та його спільники
На фото Король та його спільники

22 тисячі гривень — такий матеріальний збиток завдала нечиста на руку Вікторія Жданюк з Бобриці — Раїсі Гладчук та її сину-журналісту Вадиму.
Співучасником цього злочину виявився «перший хлопець на селі» — Бобрицький голова Олександр Король, про кримінальні «подвиги» якого неодноразово розповідалося не лише на сайті часопису sprotiv.org, редактором якого є Гладчук.

Як з`ясувалося, після кількох критичних публікацій в мережі Інтернет про махинації Короля раптово активізувалася Жданюк. Вона висунула проти сім`ї Гладчуків сфальсифіковане звинувачення: мовляв, їх собаки якимось чином «покусали» її біля паркану. При цьому аферистка заявила, що на сільській відеокамері начебто були зафіксовані факти «покусання». А далі справа пішла, як брехня по селу: з метою «компенсації», обіцяючи залишити у спокої та не відбирати собак, новоспечена «постраждала» виманила 2 тис. грн  у Вадима та потім, погорожуючи тюрмою, 20 тис. грн у Раїси Павлівни.

Згодом стало відомо, що насправді ніякого «собачого» відеозапису немає. Проте, незважаючи на абсурдність обвинувачення, вже після отримання Жданюк перших 2 тис грн., дільничий Мельник 20 квітня 2015 року склав не менш абсурдний протокол: у тому папірці не вказані ані свідки, ані поняті, ні порода чи опис собак.

Постановою суді Олександра Гришко (від 08.06.2015р.) матеріали сфабрикованої справи щодо притягнення Вадима Гладчука до адмінвідповідальності було вдруге (!) повернуто до Києво-Святошинського РВ ГУ МВС у Київській області (для дооформлення).

Проте рішення Феміди «стражі порядку» знову так і не виконали. До речі, у зв’язку з наявністю в адмінматеріалах розписки Жданюк про відсутність претензій до Гладчука склад правопорушення у його діях узагалі відсутній. На жаль, замість виконання судової постанови дільничий Мельник обмежився лише «собачими» поясненнями Жданюк: її покази виявилися суперечливими і не збіглися з показами свідка Охрименка (він у письмових поясненнях стверджував, що один пес був сірого кольору, інший — плямистий, темного кольору). Також «бдітєльний» Мельник «забув» повести «свідків» Жданюк на впізнання тих самих собак, яких вони начебто бачили під час «покусання».

Оскільки в діях Жданюк вбачаються ознаки злочину, передбаченого ч.1 ст.189 та ч. 1. ст.190 КК, (вимагання, шахрайство), Вадим Гладчук звернувся до Києво-Святошинського райуправління міліції зі своєю заявою: вона була прийнята 24 квітня майором міліції Коханком і зареєстрована за №8341. Проте місцеві менти-перевертні норму КПК про внесення відомостей у Єдиний реєстр досудових розслідувань не виконали.

14 травня 2015 року ухвалою  слідчого судді Києво-Святошинського  районного суду Київської області  Миколи Коцюрби було задоволено скаргу Гладчука В.Ф. на бездіяльність слідчого, зобов’язано уповноважену особу Києво-Святошинського  РВ ГУ МВС України в Київській області внести відомості до ЄРДР про вчинене кримінальне правопорушення.

Проте далі почали творитися дивні речі: за одним судовим рішенням (про злочинні дії Жданюк) було внесено до ЄРДР аж два досудових розслідування: № 12015110200001910 (слідчий І. Щенніков) та №12015110200001932 (слідчий В. Троценко). При цьому з матеріалів кримінального провадження у Ігоря Щеннікова зникли докази (компакт-диск із аудіо- та відеозаписами спілкування зі Жданюк, розшифровки її розмов, копії розписки), а також… сама заява Вадима Гладчука про скоєння злочину.

Під час розслідування стало відомо: проблема не в собаках, які насправді нікого не кусали, а в перевертнях, котрі набагато страшніші за звірів. Використовуючи Жданюк у ролі підставної особи, місцеве бандформування на чолі із сільським головою намагається розправитися з «неугодним» журналістом: після серії публікацій про махінації в Бобриці йому зіпсували автомашину, поламали паркан, обіцяли задушити галстуком та кинути у сміттєвий бак, сфальсифікували адмінпротокол та нанесли матеріальний збиток шляхом шантажу.

24 червня Києво-Святошинський райсуд може ухвалити рішення про закриття провадження у справі про адмінпорушення щодо Вадима Гладчука. Але вже сьогодні зрозуміло, що це питання потрібно розглядати у площині не адміністративній, а кримінальній: «королівській» банді має «світити» тривала подорож за грати…

P.S. Як стало відомо Києво-Святошинський райвідділок не виконав ухвалу суду — не вніс відомості про незаконну вирубку лісу до ЄРДР, але про цей злочин місцевого головмента Вадима Кошмака та його підлеглих ми напишемо у наступних наших розслідуваннях.

Сергій Федорчук, Національне бюро розслідувань України

Гладчук оскаржив незаконне приєднання Бобриці до Княжичів

На фото Гладчук показує скільки вкрали у держави піску Король з Бобриці і його спільники
На фото Гладчук показує скільки вкрали у держави піску Король з Бобриці і його спільники

Редактор часопису sprotiv.org Вадим Гладчук подав позов до Києво-Святошинського районного суду Київської області, в якому просить скасувати рішення Бобрицької та Княжицької сільрад про приєднання Бобриці до Княжичів та визнати незаконними дії сільських голів Короля і Шинкаренко, які без громадського обговорення продавили такі рішення, повідомляє Український інформаційний портал.

У позові зазначено, що органи місцевого самоврядування порушили статті 5, 6 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», якими передбачено, що громадське обговорення має проводитися до прийняття рішення сільради і тривати протягом 30 днів. Після завершення громадського обговорення пропозиція подається до відповідної ради на наступну, а не на поточну сесію. Такими застереженнями закон виключає можливість об’єднання громад не в інтересах мешканців сіл, а в інтересах корумпованої верхівки органів місцевого самоврядування. Натомість у випадку приєднання Бобриці до Княжичів людей поставили перед фактом, що рішення вже прийняті обома сільрадами.

12 червня 2015 року у клубі села Бобриця відбулася імітація громадського обговорення об’єднання територіальних громад з центром у Княжичах. При цьому слово давалося тільки прибічникам об’єднання, противників залякували, чинили на них моральний тиск. Вадиму Гладчуку як журналісту перешкоджали висвітлювати захід та погрожували фізичною розправою.

Причиною затикання рота критикам проекту об’єднання територіальних горомад Бобрицької, Забірської, Княжицької та Музичанської сільських рад в територіальну громаду з адміністративним центром у селі Княжичі, висунутого сільським головою Бобриці Олександром Королем, є те, що значна кількість мешканців Бобриці не вважають за доцільне об’єднуватися з Княжичами, віддаленим селом, яке подібне до Бобриці й не має інфраструктури для обслуговування кількох сіл. Більш доцільно приєднуватися до Білогородки, більш розвинутого економічно та розташованого ближче села.

Злочини банди Короля покриває… «мент-ленінець» Кошмак? Розслідування

Koshmak-Vadym1-500x460

Чому не карають злочинців, які загрожували життю відомого журналіста Вадима Гладчука й перешкоджали його професійній діяльності? Відповідь на це запитання повинні надати правоохоронні органи Київщини, котрі чомусь «забули» внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про ці кримінальні діяння.

Як уже повідомлялося, 12 червня 2015 року в сільському клубі Бобриці було призначене так зване «обговорення» щодо об’єднання громад. Під час лобіювання своїх антизаконних планів організатори цього дійства намагалися вчинити розправу над відомим журналістом Вадимом Гладчуком.

«Я, як редактор видання sprotiv.org, що висвітлює суспільно-політичне життя Київщини, зайшов о 17.00 до сільського будинку культури, — розповідає Вадим Гладчук. — Директор клубу Урбатіс Казімір Олександрович одразу почав вимагати, щоб я «записався». Він підсунув мені якийсь папірець, щоб я вказав свої персональні дані (ПІБ, адресу, назву ЗМІ). Коли я почав фотографувати на камеру телефона своє посвідчення (біля паперу із записом), Урбатіс почав забороняти мені це робити. Він кричав, погрожував і вимагав, щоб я залишив будинок культури».

Щоб захистити свої права, Вадим Гладчук викликав міліцію (за телефоном 102). На жаль, погрози на адресу журналіста не припинилися.

«Близько 18.10 заступник голови села Бобриця Олександр Усік пригрозив, що задушить мене галстуком, — продовжує редактор опозиційного видання. — Це сталося після того, як я на відеокамеру записав його пояснення щодо розкрадання арештованого піску.

Свідками цих погроз були журналіст Тетяна Трайдакало, Вікторія Полець, Марія Гуриненко та інші мешканці села. Ще один член цієї організованої злочинної групи, яка почала штовхатися, нецензурно вилаявся щодо мене як журналіста”, — розповів Гладчук.

Під час тих зборів також «відзначився» Бобрицький сільській голова Олександр Король: ввечері того ж дня (близько 19.50) він публічно погрожував Гладчуку розправою – викинути «неугодного» журналіста до сміттєвого бака.

Bobrytsya12-06-2015-3
Король і сміттєвий бак

Бак спеціально за його наказом затягнули до зали будинку культури.

На фото Гладчук показує скільки вкрали у держави піску Король Бобриці і його спільники
На фото Гладчук показує скільки вкрали у держави піску Король Бобриці і його спільники

Причина цієї ненависті загальновідома: раніше на сторінках інтернет-видання sprotiv.org були опубліковані критичні статті про сільського голову та інших посадових осіб Бобрицької сільради: вони «прославилися»свавіллям, розкраданням лісу, піску та скоєнням інших злочинів.

Зважаючи на заяви та звернення Вадима Гладчука до суду, при повіній бездіяльності корумпованої місцевої міліції, було відкрито чотири кримінальні провадження, в яких фігурують Олександр Король та його поплічники.

Перешкоджання журналістській діяльності Гладчука кваліфікується за ч. 2 ст. 171 Кримінального кодексу: переслідування журналіста за виконання професійних обов’язків, за критику, здійснюване службовою особою або групою осіб за попередньою змовою (за такі правопорушення передбачено штрафом — до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, обмеження волі на строк до 5 років або позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років).

Проте, як з`ясувалося, на лаву підсудних також «проситься» новоспечений керівник міліції Києво-Святошинського району з вельми символічним прізвищем — чи то Кошмак, чи то Кошмар. Саме через злочинну бездіяльність його підлеглих грубо порушені вимоги ч. 1 ст. 214 КПК: замість того, щоб внести ці відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР), головний районний мент чомусь вкотре «не може» визначити підслідність та розпочати досудове розслідування, традиційно розсилаючи ганебні відписки звертатися до суду з цивільними позовами покримінальним злочинам.

vidm-Koshmak1

Ще один малоприємний факт: Києво-Святошинський район наскрізь «просмердівся» символами комунізму: навіть ленінський бюст «красується» у кабінеті слідчого Ігоря Щеннікова!

Лейтенант міліції Щенніков любить колекціонувати комуняцький "антикваріат"
Лейтенант міліції Щенніков любить колекціонувати комуняцький “антикваріат”

І це при тому, що Верховна Рада заборонила пропаганду та символіку комуністів і нацистів. До речі, цей антикомуністичний Закон (№317-VIII) було ухвалено 9 квітня 2015 року, а Вадима Кошмака призначили на посаду на день раніше. Саме 8 квітня начальник обласної міліції Вадим Троян представив свого підлеглого в актовій залі Києво-Святошинського райвідділу міліції (де були присутні міліціонери, керівники місцевих органів самоврядування, представники районної прокуратури та громадськість).

Тоді відомий захистник України, що звільняв Маріуполь у 2014 році від банд російських загарбників у складі батальйону «Азов», Троян зазначав, що «керівництво головного управління і він особисто відповідально віднеслися до підбору кандидата», який начебто «здатен «витягнути» самий складний район…». У свою чергу, новоявлений «троянський кінь» дякував за довіру та запевняв, «що прийшов на цю посаду з великим бажанням працювати і змінювати міліцію для людей, готовий до конструктивного діалогу з особовим складом і громадськістю, і вірою у те, що правоохоронна система зміниться на краще».

«Мент-ленінець», на райвідділі якого станом на 5 червня 2015 року висіла табличка «Карла Маркса,88» давно перейменованої на Хрещатик вулиці Боярки, досі керується старим компартійним КПК, коли заяви про злочини автоматично не заносили до ЄРДР.

Редактор газети Правошукач Юрій Шеляженко був шокований комуно-фашистською символікою на мурах райвідділку
Редактор газети Правошукач Юрій Шеляженко був шокований комуно-фашистською символікою на мурах райвідділку

Навіщо Кошмак творить таке беззаконня? Кому це вигідно?

Відповідь на це питання ми оприлюднимо у наших майбутніх розслідуваннях.


Сергій Федорчук, Національне бюро розслідувань України

Пройдисвіти Іваненко і Король нав’язали селу своє «об`єднання» громад, щоб дерибанити Бобрицю

Bobrytsya12-06-2015-1

Сьогодні в нашій країні починає реалізовуватися Закон «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Проте у Києво-Святошинському районі даний процес далекий не тільки від норм права, а й навіть від здорового глузду. Про це засвідчило нещодавнє збіговисько, організатори якого з ослячою впертістю намагаються перетворити Княжичі на своєрідний «центр», до якого хочуть «прописати» Бобрицю, Жорнівку, Музичі та Забір`я.

Ввечері 12 червня 2015 року у клубі села Бобриця відбулися так звані «обговорення» щодо об’єднання громад. Напередодні цього дійства організатори розповсюдили лише декілька оголошень. Тому переважна більшість мешканців села нічого про ці плани не знала. Ті, хто прийшов до будинку культури, готувались обговорити тему про приєднання Бобриці до Білогородки. З цією метою до клубу завітав один із депутатів сусідньої сільради: він повідомив, що білогородці не проти такого об`єднання. Проте з таким варіантом не погодилася місцева «знать» в особі вороватого голови Бобрицької сільради Олександра Короля та його спільника-бізнесмена Романа Іваненка. А тому на порядку денному поставили лише одне (безальтернативне) питання і на стенді демонстрували слайди про «добровільне» об`єднання Бобрицької, Княжицької, Жорнівської, Музичанської і Забірської сільрад.

Bobrytsya12-06-2015-2

Ясна річ, така зухвалість викликала обурення серед місцевих жителів, багатьом з яких не надавали слова. Прорватись до мікрофону вдалося лише сивочолому бізнесмену Анатолію Чернишенку, який зробив хоча й короткий за часом, але доволі глибокий за змістом свій конструктивний виступ:  «Ми повинні поставити питання: скільки депутатів захищатимуть наші інтереси? Чи прийматимуть наших діток до «об’єднаного» садочка? Як добиратися з одного села до іншого? Скажімо, в мене є транспорт: я можу, наприклад, поїхати до Жорнівки. А що робити тим, у кого немає автомобіля? Як вони добиратимуться у разі відсутності маршрутки? До речі, до Білогородки добиратись значно простіше. Також варто звернути увагу на бюджет Білогородки — 10, 8 млн грн. Отже, якщо нам потрібно збудувати школу, то білогородці допоможуть. Ще одна перевага такого приєдання: у Білогородці є 400 гектарів землі, виділеної під промислову забудову. Там, де будуть заводи і фабрики, — створюватимуть нові робочі місця. А якщо ми об’єднаємося з Княжичами, Музичами, Жорнівкою і Забір`ям, то не матимемо такого бюджетного фінансування. Вважаю, що це питання треба обговорити за участю Білогородської сільради. А приймати поспішні рішення — не варто».

На превеликий жаль, пропозицію Чернишенка панове-організатори навіть не поставили на голосування. Вони пішли на зухвалі порушення закону, аби пролобіювати свій варіант. Коли редактор інтернет-видання sprotiv.org Вадим Гладчук обурився проти такої нахабності, йому пригрозили, що задушать галстуком. А бандиткуватий Бобрицький голова Олександр Король навіть обіцяв викинути «неугодного» журналіста до сміттєвого бака, який місцеві «опричники» затягнули до зали. Як наслідок, багато людей були дуже розчаровані «голосуванням без вибору» і на знак протесту покинули будинок культури.

Виникає питання: навіщо пройдисвіти Іваненко з Королем затіяли таку дивну гру? Для чого намагаються нав’язувати людям утопічні ідеї про об`єднання навколо села Княжичі, до якого незручно добиратися?

Як стверджують місцеві активісти, головна мета створення нової громади – це захоплення землі, яка з 2016 року повинна стати об`єктом купівлі-продажу після зняття мораторію. Всі землі в межах об`єднаної громади швидко і за безцінь буде скуплено місцевими «королями». Близькість землі до майбутньої Великої кільцевої дороги теж має суттєвий вплив на формування громади саме у такому складі. Це надасть можливість бізнесменам перепродати втридорога «приватизовані» землі державі, а злочинці будуть і далі через бездіяльність корумпованої міліції безкарно розкрадати на мільйони КРАЗами ліс та пісок «для АТО».

Тетяна Трайдакало, Український інформаційний портал

В Бобрице песок у государства воруют по-королевски — КРАЗами. Расследование. 3 фото. Видео

Gladchuk-pisok-Bobrytsya1

Несмотря на смену преступной власти, в Киевской области продолжаются преступления против людей и природы. Об этом беззаконии, творящемся в селе Бобрица, недавно от жителей села стало известно журналисту Вадиму Гладчуку – редактору интернет-издания sprotiv.org. Ему позвонили прямо на мобильный: 0504629415.

Как выяснилось, неизвестные лица пригнали в село около десятка грузовиков (предположительно марки «КрАЗ») и незаконно вывезли большое количество песка. Его украли с большой кучи, образовавшейся возле сельского озера в результате незаконного гидронамыва еще в 2012 году. Однако утаить этот факт от общественности преступникам не удалось.

«Приехав к озеру, я сфотографировал и снял на видеокамеру следы работы ковша, а также место, где разворовывали песок. Напротив выезда с места преступления расположена видеокамера наблюдения сельсовета. Поэтому правоохранительным органам будет легко установить виновных», – сообщил Вадим Гладчук.

pisok-Bobrytsya2015-1-500x301

В ходе расследования было установлено, что это преступление совершили под патронатом сельского головы Александра Короля. Дело в том, что трактор, при помощи которого совершали незаконную погрузку песка, используется коммунальным предприятием «Бобрица», созданного сельсоветом для вывоза мусора и уборки сельской территории.

В связи с этим Вадим Гладчук написал заявление в милицию Киево-Святошинского района. По его мнению, за такие действия «светит» бобрицкому Королю наказание согласно статьи 191 Уголовного кодекса (присвоение, расхищение имущества или завладение им путем злоупотребления служебным положением).

Хотелось бы верить, что на сей раз правоохранительные органы не будут покрывать преступников как это было во времена гепрокурора Пшонки. Тогда Гладчук зафиксировал массовую гибель рыбы в местном озере. По тем журналистским снимкам можно установить: какое количество песка было в 2013 году и какое — на сегодняшний день (после недавнего воровства). Кстати, об этих злодениях еще осенью-2013 сообщало Национальное бюро расследований Украины.

pisok-Bobrytsya2013-1-500x169

Интересно бы узнать: а что по этому поводу думает новый Генпрокурор Виктор Шокин? Специально для него напоминаем: озеро в селе Бобрица имеет уникальную экосистему (некоторые растения занесены в Красную Книгу). Много лет подряд этот водный объект являлся излюбленным местом постоянного отдыха и рыбалки для местных жителей и приезжих. Из-за преступной «гидры намывов» времен Януковича близлежащим домам грозит разрушение, а в сельских колодцах начал падать уровень воды, которая изменила свои вкусовые качества и цвет. Однако жалобы жителей (в управление экологии и природоохранную прокуратуру) постоянно игнорировались.

Ситуация в Бобрице показывает, что в стране (как и раньше) полным ходом идет хищническое уничтожение государственного достояния – земельных и водных недр. Государству наносятся многомиллиардные убытки, а песочные «старатели» в лучшем случае могут отделаться лишь легким испугом, в худшем – небольшим штрафом. К примеру, если КамАЗ песка продают за несколько тысяч гривен, то виновника (в случае задержания) могут оштрафовать на несколько сотен, т.е. размер ущерба в десятки раз больше, чем наказание за него. Царящий беспредел привел к тому, что некоторые виды рыб оказались уже на грани исчезновения. Они ведь должны нереститься на мелководье, а не в глубоководных ямах, образовавшихся из-за варварских гидронамывов вороватых «королей»

Виктория Полец, Национальное бюро расследований Украины