Вадим Гладчук: Відповіді на питання, які собі задають підприємці після ухвалення Податкового кодексу

На фото Вадим Гладчук
На фото Вадим Гладчук

В умовах коли народні депутати зрадили інтереси своїх виборіців і,порушуючи, Конституцію України, Регламент Верховної Ради та Бюджетний кодекс ухвалили Податковий кодекс багато розлючених підприємців, що стали жертвами підвищення податкового навантаження у 5 разів питають себе «Що робити далі?».

Редактор опозиційного «Часопису про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям»Sprotiv.org Вадим Гладчук намагався дати відповіді журналісту Ользі Раскіній на питання, які після ухвалення Податкового кодексу задають собі українські підприємці.

Підприємці, які були на засіданні «опозиційного уряду»  висунули Януковичу ультиматум щодо Податкового кодексу. Там є тези про оголошення дострокових виборів Президента України та Верховної Ради.

Юльки ставлять питання про проведення досторокових виборів у ВР. Але навіщо, коли відповідно до ст.77 Конституції вже 22 листопада 2010 року мають бути оголошені ЦВК строкові вибори до парламенту на 27 березня 2011 року. Тому треба ставити питання саме про проведення виборів 27 березня 2011 року, враховучи що нинішній склад Ради проголосував за Податковий кодекс і не прислухався до позиції підприємців.

І проводити вибори не за партсписками, а за за мажоритаркою, щоб повернути хоч якусь залежність конкретних депутатів від виборців.

Варто було б направити одну колону у понеділок з Майдану до ЦВК з вимогами оголосити 22 листопада негайно відповідно до Закону про початок виборів!

Лідери партій говорять, що за мажоритаркою — дуже легко купити виборців, а потім зігнати тушками в провладну більшість.

Нічого подібного. В умовах коли народ хоче братися за вили через підвищення податків у 5 разів — підкуп майже не можливий. У підприємців є 4 місяці на агітацію проти ПК та за себе. Тому перемога буде за нами!

Щодо більшості з тушок — подивіться скільки списочників з БЮТу, які обиралися по партспискам, сьогодні у провладній більшості Януковича-Азарова.

Чому Ви завжди критикуєте Тимошенко і БЮТ?

Щодо тимошонок. Вони і Вона могли спокійно блокувати Раду і 16 і 18 листопада, щоб голосування за Податковий кодекс не було. Але цього вони не зробили, бо як і всі держслужбовці, які ділять бюджет, зацікавленні у збільшенні його дохідної частини. Був лише піар Юлі біля Ради.

Також я не почув від Тимошенко на жодному мітингу біля парламенту запевнень, що її 45 нардепів звернуться у Конституційного суду щодо конституційності ПК, який порушує як мінімум 10 статей нашої Конституції.

Що буде відбуватися 22-го? Чому одні організатори збирають людей на Банковій, інші на Майдані?

Можна спочатку прийти на Майдан о 9.00. А о 10.00 прийти на зустріч виборців, нардепів та президента на Банкову, 11 о 10.00. Там можна буде побачити Юлію Тимошенко.

Було б непогано, щоб нардепи з опозиції допомогли підприємцям встановити наметове містечко у Межігір”ї з класною звукопідсилювачою апаратуру, щоб крутити для Яниковича його улюблену з 2004 року пісню «Разом нас багато».

Уявимо гіпотетично, що президент Янукович, який у своїй виборчій програмі обіцяв податкові канікули на 5 років підписав Податковий кодекс?

У разі якщо «президент-брехун» підпише Податковий кодекс підприємцям треба ставити велике наметове містечко біля ВР та вимагати до 31 грудня 2011 року скасування ПК або змінювати його постатейно.

Одночасно підприємцям варто погодити своїх кандидатів на мажоритарні виборчі округи на парламентських виборах 27 березня 2011 року, щоб перемогти та сформувати народну більшість у ВР, яка у квітні 2011 року вже точно скасує Податковий кодекс.

Також треба розпочинати референдум про недовіру Януковичу, якщо він підпише ПК та проводити його одночасно зі строковими парламентськими виборами 27 березня 2011 року.

Що робити підприємцям на ці вихідні?

Що зараз треба ТЕРМІНОВО зробити — це розробити типовий текст телеграм та звернень від підприємців з адресою Банкова,11 та надіслати цю телеграму кожному учаснику акції протесту проти ПК до президента України Януковича.

Текст1: Я, ПІБ, прошу ветувати Податковий кодекс, бо він порушує мої конституційні права

Текст2: Я, ПІБ, прошу ветувати Податковий кодекс, бо він не залишає мені жодних засобів до існування та робить банкрутом і жебраком.

Текст3: Я, ПІБ, прошу ветувати Податковий кодекс, бо він приймався у неконституційний спосіб з порушенням Регламенту Верховної Ради та Бюджетного кодексу.

І т.д.

Цих телеграм має бути десятки тисяч. Щоб Микола Азаров, який колись у 2004 ледь не вдавився на Майдані помаранчевим шарфіком зрозумів, що протести не «бутафорські»!

На фото "помаранчевий" Азаров на Майдані
На фото “помаранчевий” Азаров на Майдані

Спілкувалася Ольга Раскіна, sprotiv.org

 

Читайте також:

Налоговый бунт: в Украине прошла самая массовая с 2004 года акция протеста. 27 фото

Перша кров. Міністр фінансів Федір Ярошенко Податковим кодексом розсік брову нардепу Олександру Дубовому. Фото

Верховна Рада не врахувала жодної вимоги підприємців

Предприниматели готовы «бороться за свои права и с оружием в руках»?

Янукович обвинил протестующих предпринимателей в неуплате налогов

У Луганську 5 тисяч підприємців вимагали не приймати Податковий кодекс. Фото

Голос Америки: новий Податковий кодекс зажене малий бізнес в тінь. Відео

Податківцям дозволили забирати майно без рішення суду

Депутаты проголосовали за новый налог на депозиты

У Хмельницькому підприємці виламали двері обласної держадміністрації. Губернатор Ядуха втік. Фото. Відео

БЮТ предал предпринимателей

Разъяренные предприниматели грохочут ведрами под Радой. Видео

Під Донецькою облдержадміністрацією знову протестували проти Податкового кодексу. Фото

Премьер-министр Украины Азаров: протесты против Налогового кодекса — бутафория

Возле Рады уже 7 палаток против Налогового кодекса. Фото

Львівські підприємці вимагали відставки уряду через податковий кодекс. Фото

Біля Верховної Ради розпочалася безстрокова наметова акція протесту проти податкового кодексу. Фоторепортаж

Донецькі підприємці пригрозили януковичам новим Майданом. Фото

В Николаеве массово забастовали предприниматели против налогового кодекса. Фото

Через податковий кодекс Партія Народний порядок візьме в облогу Верховну Раду

Сюрпризы Налогового кодекса: почему в Украине будет антиналоговый бунт

Хомутиннік проштовхує Податковий кодекс, зухвало порушуючи Регламент та Бюджетний кодекс

Налоговая нагрузка на «упрощенцев» вырастет в 5 раз

Регламент та Бюджетний кодекс забороняє нардепам голосувати за Податковий кодекс Азарова

Cочинители Налогового кодекса решили драть три шкуры со студентов-«упрощенцев»?

Полтавские бизнесмены устроили всенародное осуждение нового Налогового кодекса

Замість податку на розкіш уряд Азарова вводить грабіжницькі податки на сараї та депозити

Колесніков повідомив, що Янукович надурив лохторат про «податкові канікули»

Редактор Спротиву Вадим Гладчук подарує проФФесору Януковичу підручник «Економіка для чайників»

Брехня Януковича: замість канікул платники єдиного податку доплатять майже 1000 гривень

Янукович хочет грабить украинцев новыми налогами на недвижимость и на депозиты

Українцям загрожує податок на сараї від Азарова з Тигіпком

Азаровщина. Уряд Податковим кодексом перетворить підприємців на жебраків

Бродський зробить працівників кріпаками ліцензій роботодавців

Азаровщина. Бродський вигадав індикативні зарплати

Янукович визнав недосконалість драконівського Податкового кодексу Азарова

Регіонали хочуть ввести нові грабіжницькі податки: на нерухомість та на дохід від депозитів

Великий іноземний та український бізнес виступили проти Податкового кодексу Азарова

Хмельницька міська рада виступила проти Податкового кодекcу Азарова. Звернення

22 листопада від ЦВК вимагатимуть оголосити про початок парламентських виборів

vernite-vibori

 

22 листопада 2010 року о 13.30 активісти та прихильники Партії Народний порядок, ВО «Молодь – надія України» та ГК «Громадський спротив України» проведуть мітинг біля Центральної виборчої комісії (пл. Лесі Українки, 1) з вимогою оголосити про початок виборчого процесу з виборів народних депутатів України, які мають відбутися 27 березня 2011 року.

За словами голови ВО «Молодь – надія України», редактора опозиційного інтернет-видання sprotiv.org Вадима Гладчука, за будь -яких політичних розкладів парламент фізично не встигає змінити норму статті 77 Конституції України раніше 1 лютого 2011 року та продовжити термін повноважень нардепів. «Чергові вибори до Верховної Ради України відбуваються в останню неділю березня четвертого року повноважень Верховної Ради України» – написано у Конституції України.  Тому Гладчук пропонує членам ЦВК дотримутися норм Закону та Конституції України та не брати участь у антиконституційній узурпації влади народними депутатами, які не хочуть розставатися зі своїми кріслами на Грушевського у визначений Конституцією України термін.

Під час акції громадські активісти біля ЦВК проведуть символічні парламентські вуличні вибори серед киян, включивши до 500 виборчих бюлетенів декілька десятків відомих політичних партій.

Згідно з ч. 6 ст. 57 Закону України «Про вибори народних депутатів України», ЦВК повинна була не пізніше ніж 17 листопада, тобто за 130 днів до дня голосування, затвердити форму виборчого списку кандидатів у народні депутати України від політичних партій та виборчих блоків для участі у чергових виборах до Верховної Ради України 27 березня 2011 року.

До цієї же дати Міністерство фінансів повинне було затвердити форми декларації для кандидатів для подання її до Центральної виборчої комісії.

Як відомо, 1 жовтня Конституційний Суд скасував зміни до Конституції, внесені у грудні 2004 року (так звану «політреформу»), якими термін повноважень парламенту був збільшений з 4-х до 5-и років.

У статті 77 чинної Конституції України вказано: «Чергові вибори до Верховної Ради України відбуваються в останню неділю березня четвертого року повноважень Верховної Ради України».

Вибори до Верховної Ради 6-го скликання відбулися 30 вересня 2007 року.

11 листопада суд розглядатиме ліквідацію райрад в Києві. Судді Літвіновій заявлено відвід

11 листопада 2010 року о 10:00 в Окружному адміністративному суді міста Києва (вул. Хрещатик, 10, 3 поверх, каб. № 5) продовжиться судовий процес за позовом політичної партії «Партія Народний порядок» до Київської міської ради щодо визнання відсутності компетенції ліквідувати районні у місті Києві ради.

Справу розглядатиме колегія з трьох суддів. Як стало відомо, Партія Народний порядок заявила відвід головуючий судді Літвіновій А. В.

— Ми заперечуємо проти махінацій судді, яка влаштувала багатомісячну тяганину із розглядом справи, навмисно провокувала пропуск засідань представником позивача, необгрунтовано відмовила зі сміхотворних причин у задоволенні правомірного клопотання про забезпечення позову, внаслідок чого кияни остаточно втратили право обирати та бути обраними до районних рад. Я вже не кажу про те, що це клопотання було розглянуто несвоєчасно! Після цього, остаточно знахабнівши, ця посадова особа протиправно відмовила у прийнятті заяви про зміну позовних вимог, — обурюється представник ПНП Юрій Шеляженко, — На мою думку, всі ці демарші викликають сумнів у неупередженості судді.

Голова секретаріату Київської організації Партії Народний порядок, редактор опозиційного інтернет-видання Sprotiv.org Вадим Гладчук вважає, що партія регіонів ліквідувала районні ради в Києві, бо більшість киян ніколи не проголосують за цю партію: «Янукович не виконує свої передвибочі обіцянки щодо тарифів, соціального захисту, пенсійного забезпечення, податкових канікул для підприємців, підвищено вартість проїзду у київському метро. Тому перспективи його партії на місцевих виборах в Києві незначні. А фальсифікувати вибори в столиці, під боком у представництв ОБСЄ і ООН, якось незручно. От і вирішили скористатись адмінресурсом по-іншому: щоб усунути киян від влади та поставити на чолі міської адміністрації свою маріонетку, ліквідували районні ради».

«Ніхто не може за киян вирішувати, розформовувати районні ради чи ні, а будь-які спроби обмежити участь громадян у процесі прийняття рішень завжди призводять до негативних наслідків», — заявив журналістам голова політичної ради «Партії Народний порядок» Андрій Древицький.

На фото учасники прес-конференції "Партія Народний порядок оскаржила до суду ліквідацію районних рад у місті Києві": Юрій Шеляженко, Андрій Древицький та Вадим Гладчук
На фото учасники прес-конференції “Партія Народний порядок оскаржила до суду ліквідацію районних рад у місті Києві”: Юрій Шеляженко, Андрій Древицький та Вадим Гладчук

Ольга Раскіна

 

Читайте також:

Адміністративна реформа по-київські: зразок для тоталітарного майбутнього України?

Столиця Януковича

Зміни до закону про Київ не наділяють Київраду правом на ліквідацію райрад

Коаліція Януковича позбавила киян права керувати своїм містом

Комитет избирателей Украины или Комитет политтехнологов Украины?

На фото Игорь Попов и Александр Черненко. Просто хочется хорошо кушать?
На фото Игорь Попов и Александр Черненко. Просто хочется хорошо кушать?

Для любой общественной организации безукоризненная репутация и раскрученность названия – это признак высшего сорта и высоких достижений в сфере своей деятельности.

К рекомендациям таких организаций прислушиваются, им доверяют, их выводы и заявления прямо влияют на развитие тех или иных событий.

Такой организацией всегда был Комитет избирателей Украины. Это название стало известно едва ли не каждому украинцу, который хоть раз принял участие в голосовании начиная с 1994 года.

Пик популярности КИУ пришелся на Помаранчевую революцию, когда тысячи наблюдателей от этой организации профессионально и самоотверженно боролись с фальсификациями на президентских выборах 2004 года и в конце концов побороли их.

Однако позже стали появляться все больше вопросов относительно деятельности КИУ, на которые непросто ответить однозначно. Стало заметно, что руководство комитета не стесняется сурово смотреть на деятельность одних политических сил во время выборов и “не замечать” ошибок или злоупотреблений других. Следовательно КИУ от организации, которая призвана быть «сторожевым псом» для нечистых на руку политиков, дрейфовала к обслуживанию интересов отдельных политических деятелей во время избирательных кампаний.

Наверное, впервые это было отмечено во время досрочных выборов киевского городского председателя в 2008 году. Тогда КИУ в открытую ассистировала команде Леонида Черновецкого. Например, тогдашний кандидат в мэры Вадим Гладчук на одной из пресс-конференций прямо раскритиковал деятельность КИУ.

“Эта организация работает на Черновецкого и озвучивает темники, созданные его командой”, — говорил тогда Гладчук.

Немногие тогда поверили этой информации, но по странному стечению обстоятельств КИУ после второй победы Черновецкого заявил, что голосование и подсчет голосов на выборах мэра Киева и Киевсовета состоялись прозрачно и свободно.

И это при том, что о фальсификациях, массовом применении административного ресурса и подкупа избирателей заявляли и в БЮТ и в Блоке Кличко и в «Народной самообороне» тогдашнего министра внутренних дел Юрия Луценко. Не захотели увидеть в КИУ ни волпиющихфактов исчезновения десятков домов из реестра избирателей, ни выявления целых грузовиков с продуктовыми наборами от кандидата Черновецкого, ни запрета киевской власти на размещение политической рекламы оппонентов мэра.

Создавалось впечатление, что КИУ активно помогал Ющенко и Черновецкому устроить, как тогда говорили, «Сталинград» для Юлии Тимошенко и кандидата в мэры Киева от БЮТ Александра Турчинова. Политические эксперты не раз писали о том, что эта политическая технология была разработана и воплощена в жизнь под руководством главы АП Виктора Балоги и была направлена на разрушение имиджа Тимошенко в канун президентских выборов. Стратегический план Ющенко и Балоги тогда заключался в том, чтобы любой ценой «утопить Юлю» и вместо нее выйти с Януковичем во второй тур.

Позже, опять таки по странному стечению обстоятельств, КИУ активно работал на досрочных выборах в Тернопольский областной совет, которые тогдашняя администрация президента Ющенко и ее председатель рассматривали как второй этап «Сталинграда» для БЮТ. Собственно, и те далеко не самые прозрачные выборы КИУ признал демократичными.

При этом председатель КИУ Игорь Попов не стеснялся делать политтехнологические заявления, выгодные Администрации президента о том, что «результаты выборов в Тернопольский облсовет могут стать началом конца «победного шествия» Юлии Тимошенко».

А через несколько дней после этого Попова назначат девятым заместителем главы АП Балоги – несмотря на то, что их должно было быть шесть.

«Украинская правда» тогда написала – «последнее назначение (Игоря Попова) выглядит как плата за лояльность возглавляемого им Комитета избирателей к результату выборов в Тернополе».

Следующие президентские выборы 2010 года КИУ тоже призналсвободными и прозрачными. Хотя в том же таки Крыму в судебном порядке были доказаны факты массовых фальсификаций.

И вот в Украине 31 октября 2010 года прошли местные выборы. Здесь КИУ было замечен в систематическом подигрывании одному из кандидатов в мэры Харькова Геннадию Кернесу. Так, во время самой избирательной кампании КИУ активно распространял свои информационные материалы с красноречивым заглавием: «Больше всего шансов стать мэром Харькова – у Кернеса».

Показательно, что на этот опрос по всем ведущим Интернет-СМИ Украины были закуплены недешевые рекламные баннеры, что, как правило, является признаком запуска специальной политической технологии. Сам же председатель КИУ Александр Черненко заверял, что помешать победе кандидата от Партии регионов Кернеса может «лишь возникновение чрезвычайных ситуаций и радикальное ухудшение социально-экономической ситуации в городе, что маоловероятно».

Сразу же после 31 октября, КИУ первым поспешил заявить о якобы победе Кернеса на выборах мэра Харькова по данным их параллельного подсчета голосов. Тогда, например, как авторитетная компания GFK Ukraine по результатам проведенного в Харькове экзит-пола показала победу кандидата от «Батькивщины» Арсена Авакова.

Поэтому и возникает вопрос, не превращается ли КИУ из Комитета избирателей Украины в Комитет политтехнологов Украины? Ведь всегда есть искушение раскрученный бренд максимально монетизировать. Особенно пока на него есть спрос, уже пусть не среди избирателей, а среди денежных политиков.

Вот и тот же Игорь Попов в настоящее время работает заместителем председателя партии «Единый центр» Виктора Балоги. А партий у нас много, и некоторые из них могут сделать весьма интересные предложения нынешним лидерам КИУ.

 

Владимир Поляков, УНИАН